Uitslagen

UITSLAGEN

Ook een wedstrijd (ge)lopen? mail mij! 

2020:
    • 7 maart Halve-marathon-van-haren, 21,1km:
    • Riepko Buikema                    1:33,00(debuut)
    • Ilona Meijer                           1:38,09(debuut)
    • Olaf Groenbroek                   1:46,28(rentree na 29 jaar op de halve)
  • Wim Rosing                           1:50,45(dik p.r., debuut)
  • Steven Hoekstra                    1:51,50(debuut)
  • Jaap Kruiter                           1:53,33(p.r.)
  • Karin de Roo                         1:55,18
  • Karel de Jong                        1:55,33
  • Monique Dijkinga                 1:57,15(super actie)
    • Peter vd Hulst                       1:57,55(als haas)
  • Yvonne Siertsema                1:58,53(p.r.)
  • Henny Holtman                    1:59,14(debuut)
  • Ingrid Haijer                          2:02,43
  • Peter van der Zee                 2:03,30
  • Jos Klungers                          2:06,36
    • Michel Willems                     2:25,54(debuut)
    • Anneke Lammers                 2:25,54(debuut)
    • Marleen de Jonge                 2:25,55(als haas)
    • 12,3km:
  • Eva Klat (12,3km)                   1:01,21(p.r.)
  • 4mijl:
  • Liselot Smit(dochter Oane en Inge)  28,24 (3e plaats!)
  • Oane Smit                                           29,45
  • 29 februari, Groningen, NachtvanGroningen, 5, 10km of 16,1km:
5km:
  • Floor Funke                          27,47
  • Henry Schrijvers                  31,32
  • Wijbe de Vries                      27,31
  • Riepko Buikema                  22,55
  • Peter vd Hulst                     29,04
  • Henny Holtman                  25,16
  • Peter Pettinga                    29,32
  • Robert Driesens                 29,31
  • Jaap Kruiter                        24,22
  • Ilona Meijer                       20,35
  • Yvonne  Siertsema            25,32
  • Joyce Hijmans                    27,32
  • Peter vd Zee                      27,09
  • 10km:
  • Anneke Lammers          1:04,10
  • Laura Hoogeveen            54,01
  • 16,1km:
  • Wim Rosing                  1:19,53
 
9 februari, Smilde, Diependal-trail, 17km:
Peter van der Zee               1:47,18
8 februari, Besthemerberg, 21,1km:
Ingrid Hayer                        2:28,49
8  februari Gieten, 3-meren-cross, ca 11km:
Thom Snijder                          59,48
Laura Hoogeveen                1:03,51
Anneke Lammers               1:14,38
  • 2 februari, Midwinter minimarathon, Apeldoorn, 10mijl:
  • Daryoush   Dashti             1:35,41

Mensingemarathon, 17km/34km:

  • Thom Snijder (34km)       3:18,53 1e man
  • Ilona Meijer                      1:23,05 1e vrouw
  • Karel de Jong                  1:33,09
  • Wim Rosing                    1:33,25
  • Jos Klungers                   1:33,25
  • Karin de Roo                   1:35,25
  • Jaap Kruiter                    1:35,47
  • Joyce Hijmans                1:40,40
  • Ingrid Hayer                    1:43,53
  • Yvonne Siertsema          1:42,50
  • Monique Dijkinga           1:45,18
  • Peter vd Hulst                 1:45,18
  • Peter van der Zee          1:47,17
  • Charlotta Tomasoa        1:48,50
  • Anneke Lammers           1:59,40

19 januari, De Groene 4mijl:

  • Robert Driesens
  • Oane Smit
  • Anneke Lammers
  • 12 januari, Egmondkwartmarathon, 10,5km:
  • Wijbe de Vries                     1:03,27
  • Zac Freudenburg Cross, 5 km:
  • Anneke Lammers              n.b.
  • 11 januari, Appelscha, DrentsFrieseWold,14km:
  • Karin de Roo                       1:24,48
19 december,Peize, Decemberlooppeize, 10km:
Laura Hoogeveen                51,48
  • 14 december, Ameland, Adventurerun, 10 of 21,1km:
  • Jos Klungers                       2:01,22
  • Yvonne Siertsema            2:08,00 p.r.
  • 10km:
  • Olaf Groenbroek               48,15
  • Peter van der Zee            57,19
  • Annet Westert               1:11,31
  • 30 november, Norg, Herfstcross, 9km:
  • Peter van der Zee           52,36
  • Monique Vronik              53,23
  • Ingrid Hayer                    59,52
  • Zeijen, Zeijer strubbenloop, 10km:
  • Laura Hoogeveen           54,40
  • Anneke Lammers    ca1:01,00
  • Maastricht, Maastrichturbantrail:
  • Marleen de Jonge
  • Vera de Jonge
  • Jaap Kruyer
  • 24 november, Drouwen, Boomkroonpad-cross-drouwen, 8,7km:
Monique Dijkinga                 58,11
  • 17 november Nijmegen, Zevenheuvelenloop, 15km:
  • Daryoush Dashti               1:22,06
  • Linda Rutkens                   1:28,40
  • Marleen de Jonge            1:28,41
  • 16 november, Eelde Airportnightrun, 10km:
  • Yvonne Siertsema
  • Henny Holtman
  • Ilona Meijer
  • Peter van der Zee
  • Anneke Lammers(met dochter)
  • 9 november, Schiermonnikoog, Devilstrail, 15,8 en 30,8km:
  • Peter Pettinga               2:47,18
  • Patrick Lagerman         3:22,25
  • Karel de Jong                1:34,07
  • Wim Rosing                  1:40,58
  • Jos Klungers                1:41,43
  • Joyce Hijmans              1:44,32
  • Peter vd Zee                1:46,39
  • Daryoush Dashti          1:50,49
  • Jaap Kruiter                  1:54,39
  • Ingrid Haijer                1:54,50
  • Marrit de Groot           2:10,10
  • Monique Dijkinga        2:10,19
  • Henry Schrijver            2:10,44
  • Robert Driesens         2:22,20
  • Doejinda Wobbes        1:39,39
  • Jehonne Koree             1:46,34
  • Narmi Sollie                  1:53,27
  • 8 november, Schiermonnikoog, Devilstrail, 8,8km:
  • Anneke Lammers                    1:05,17
  • Doejinda Wobbes                      51,13
  • Jehonne Koree                           58,02
  • 3 november, Terschelling, Berenloop, 21,1km:
  • Peter Pettinga                           1.25,41
  • 2 november, Groningen, Plantsoenloop:
  • Fredrieke Friso (4km)                24,01
  • Riepko Buikema (8km)              36,00
  • Robert Driesens (8km)            51,08 p.r.
  • Henry Schrijver (8km)               51,23 p.r.(!)
  • 7 oktober, Delfzijl, Zeemijlenloopdelfzijl 3 of 6 zeemijlen:
  • Peter van der Zee                   1:02,26
  • 26 oktober, Dwingeloo, Dwingellerveldloop,21,1km:
Joyce Hijmans                         1:55,15 p.r.
19 oktober, Lengerich, Teutolauf, ca 28,5km:
Peter Pettinga                         2:14,02
Rolde, Runforestrun, 17km:
Ingrid Haijer                           1:49,18
13 oktober, Groningen, 4mijl:
  • Peter Pettinga                         24,06
  • Riepko Buikema                      26,49 p.r.
  • Ilona Meijer                             28,29 p.r.
  • Jaap Kruiter                             30,40
  • Oane Smit (dochter 30,58)    31,22
  • Karin de Roo                           31,48
  • Dorothee Schipper                 31,49
  • Peter van der Zee                   33,56
  • Marleen de Jonge                   35,26
  • Yvonne Siertsema                  36,31
  • Charlotta Tomasoa                36,35
  • Robert Driesens                   39,18
  • Alexandra Groote                  40,20
  • e.a.
  • 5-10-2019, Uithuizermeeden, Eemsmondloop, 5km:
  • Olaf Groenbroek       22,18
  • 28 september, Thesinge, Thaisner DorpsRun:
  • Olaf Groenbroek        48,15
  • 22 september, Amsterdam, DamtotDamloop,
  • Helaas mochten Marleen, Linda en ook Tineke, niet meer starten. Wegens het warme weer waren er al diverse ambulances ingezet dat het onveranwoord was geworden het evenemet voort te zetten.
  • 14 september, Winschoten, Runwinschoten:
  • Peter Pettinga (2x10km) 40, 41 en 41,55
  • 25 augustus, Bommenberendloop, 10km:
  • 4 mijl:
  • Anneke Lammers        41,54
  • 10km:
  • Ilona Meijer                 49,26 (2e senioren)
  • Karin de Roo               52,47( 3e 40+)
  • Joyce Hijmans             54,09
  • Yvonne Siertsema   1:02,09 (2e 50+)
  • Robert Driesens      1:07,25
  • Charlotta Tomasoa 1:03,29
  • 23,24 en 25 augustus,Valkenisse, Burgh-Haamstede en op Neeltje Jans
  • Hardloop3daagse, 7,5km,21,1km en 15km:
  • Peter Pettinga (31,48/1:37,26/1:07,42. Totaal 3:16,56.
  • 7 juli, Groningen, Kardingerun,
  • Alexandra Groote
  • Charlotta Tomasoa
  • Jaap Kruiter
  • Michel Willems
  • 6 juli, Loppersum, Lopster Torenloop 10 km:
  • Peter Pettinga                 38,47 (1e 40+)
  • 5km:
  • Olaf Groenbroek            21,58
  • 23 juni, Roden, Runvanroden, 21,1km:
  • Jos Klungels                2:07,07

  • 22 juni, Grossarl (Oostenrijk) Mountainman, 15km:
  • Daryoush Dashti
  • Lauwersoog, 40-mijl-nachtwandeling, 40km:
  • Peter Pettinga
  • 26 mei, Groningen, Reitdiephavenrun, 5,2km of 10km:
  • 5km:
  • Frouwke Breman          26,45
  • Frederieke Friso           27,50
  • Brenda Oosting            28,28
  • Vivian van Vliet            30,21
  • (Els Visser)                   22,15
  •  10km:
  • Karel de Jong               48,20
  • Ilona Meijer                 48,39 p.r.
  • Daryoush Dashti         50,19
  • Karin de Roo               50,26
  • Jos Klungers                50,43
  • Oane Smit                   51,59
  • Tineke den Hertog     52,43
  • Monique Vronik         56,45
  • Ingrid Haijer               58,03
  • Yvonne Siertsema    1:04,26
  • (Hilda Dijkstra)          1:13,22
  • 25 mei, Ardennen, Laroche, triathlon, 1,3km/49km/10 kmcross!!
  • Elvira van Bolhuis      21,19/4:33,46/1:12,32
  • 18 mei, Stedum, Stemer Omloop, 5km:
  • Olaf Groenbroek             21,50
  • 18 mei, Nijmegen, Marikenloop, 12km:
  • Daryoush Dasthi         1:10,47
  • 17 mei, Engelbert, Meer-run, 14 km:
  • Tineke ten Hertog       1:24,57
  • Marleen de Jonge       1:25,39
  • 12 mei,Lauwersoog, Lauwersmeer-marathon, 21,1km:
  • Ingrid Hayer                   2:07,13
  • Peter Pettinga                2:11,35
  • Yvonne Siertsema         2:17,17
  • 10km:
  • Joyce Hijmans                   52,36 p.r.
  • 28 april, Hamburg, HAMBURG MARATHON, 42,095km
  • Peter Pettinga               3:12,10

Uitslagen 2016

      31 december, Gorredijk, Olliebollenloop, 10km:
  • Remko van der Sluis         43,32 (p.r.)
      31 december, Blijham, Oudejaarsloop, 21,1km:
  • Richard Aalders                1:28,48
  • Margreet Kammenga       2:13,07
      28 december, Roden, Trailrun, 30km:
  • Richard Aalders         2:40,46 (p.r.)
      17 december, Ameland, Adventurerun, 21,1km:
  • Rene Top (G) (21,1)         1:51,31
  • Olaf Groenbroek(10)         48,44
  • Elvira van Bolhuis(10)       51,54
  • Grietje Top  (G)(10)        1:05,43
      11 december, SneekCeesClementcross.nl, 10km:  Richard Aalders                   48,28
      4 december, Sneek, AVhorror winterloop, 8,9km:
  • Richard Aalders                 35,09
      26 november, Norg, Herfstcross, 9km:
  • Peter Pettinga                    36,03
  • Richard Aalders                  36,55
  • Janko Postma(G)                38,16
      20 november, Assen,Baggelhuizercross, 8km:
  • Richard Aalders                   36,15
      20 november, Nijmegen, Zevenheuvelenloop, 15km:
  • Jaap Kruiter                        1.20,43
  • Marrit de Groot                  1.34,49
      19 november, Havelte (Holtingerveld), Holtingerveldtrail 15km:
  • Fardau Moojen(G)                  1.32,53
      19 november, Scheemda, Sinterklaasloop, 10km:
  • Olaf Groenbroek                      47,33 (p.r.)
      13 november, Vries, VOV Run, 10km:
  • Richard Aalders                     38,45
      6 november, Ter Apel, Polderputtenbosloop, 10km:
  • Richard Aalders                     39,06
      6 november, Terschelling, berenloopterschelling, halve en hele marathon:
  • Eva Klat!! MARATHON     4:39,12(debuut)
  • Peter Pettinga (halve)        1:27,10 (2e plaats recreanten)
  • Ludo Abbink  (G) (halve)    1:43,38
  • Marieke Abbink  (G )          2:20,06
  • Annelies Baar (G)               2:20,06(debuut)
  • Elsbeth Slijkhuis (5km)         31,00
      5 november  Plantsoenloop, 1km,4km,8km:

 

  • Maaike Krijnen                      6,49(1km)(met dochter)
  • Marieke Blaak                      20,49(4km)
  • Elvira van Bolhuis                40,39(8km) 3e plaats 35+
  • Peter van der Zee                41,52(8km)
     

30 oktober, Delfzijl, 3 en 6 Zeemijlenloop, 5556km:

  • Peter Pettinga           21,11 (1e plaats bedrijven)
  • Kees Kuipers(G)        24,48
  • Joke Ellens              1:04,30 p.r. (6 zeemijlen)
     

29 oktober, Rolde, Runforestrun, 14km (trail) 

  • Fardau Moojen(G)  1:19,19
  • Ingrid Haijer           1:34,16
     

19 oktober, Groningen, Eeldermade marathon, 22,2km!: 

  • Eva Klat                   2:16,22
  • Laura Hoogeveen  2:16,22(debuut)
     

16 oktober, Amsterdam, Amsterdammarathon, 42,2km: 

  • Kees Kuipers         3:51,31
     

15 oktober, Lengerich (D), Teutolauf, 28,5 km: 

  • Peter Pettinga       2:12,40
     
  • 9 oktober 2016, 4 mijl van Groningen:
  •  Willekeurige volgorde: 2016   2015 2014 2013
    Rene Top 29,00   27,33 29,18  
    Kees de Bruin 30,20   28,01 32,58  
    Jaap Kruiter 29,41   29,14    
    Margreet Kammenga 34,53   34,48 34,50 36,36
    Grietje Top 37,28 p.r. 37,40 39,17 41,06
    Henry Schrijver 37,47 p.r. 41,24   38,03
    Marieke Blaak (met dochter) 42,04   46,43    
    Marrit de Groot 36,09  p.r.      
    Robert Driessens 38,25        
    Oane Smit ( met dochter) 45,00        
    Matthijs Andreae 28,34        
    Peter van der Zee 31,17        
    Kees Kuipers (met dochter) 34,06        
    Linda Sikkie Star 38,36        
    Justine Pen 36,29        
    Peter Pettinga 24,03     23,15  
    Ook gezien:          
    Annemiek Hazenberg(met zoon) 37,45        
    Petra Gerbens 44,46   38,02    
    Dianne Bekkers 40,49        
    Ricardo Kaisam 30,35   29,27 29,57  
     
  • 2 oktober, Drachten, Evink Run, 10km
  • Richard Aalders         38,39
     
  • Olaf Groenbroek        22,36 p.r.
     
  • 24 september, Marum, MaRun, 10km:
  • Richard Aalders         39,21 (1e overall)
     
  • Rene Top (G)          1:55,52
     
  • Peter Pettinga          38,37
  • Richard Aalders        39,03
  • (aangevuld met Hein Tjoelker en Dorus Wolthekker)
  • Eindtijd 2:42,45, 1e prijs categorie teams
     
  • Elvira van Bolhuis 2:11,15
     
  • 17 september, Zuidhorn, Zuidhorun, 10km:
  •  

 

 

  • Peter Pettinga         38,45
  • Richard Aalders       39,31
  • Kees Kuipers(G)      42,05
  • Rene Top(G)            48,09
  • Fardau Moojen       1:00,16
  • Olaf Groenbroek    22,49
  • Peter Baarda(G)    25,12
  • Janko Postma (abandon, niet fit)
     
  • Richard Aalders     19,37(1e overall)
     

11 september, Dalen, Alberteisingloop, 10km:

  • Richard Aalders     39,20 (2e plaats H40+)
     

11 september, Burgum, Burgumrun, 5km:

  • Frouwke Breman   27,28
     

5 september, Ten Boer, minimarathon (10,25 en 5,35km)

  • Olaf Groenbroek    24,28
  • Richard Aalders     40,25
     

4 september, 1/8 triathlon, Reitdiephaven, 500m zwemmen,20km fietsen,5km hardlopen(try out)

     

4 september, Weidum, Rokeloop, 10km: 

  • Richard Aalders      39,11
     

28-8-2016, Groningen, Bommenberenloop

  • 10km:
  • Jaap Kruiter            54,51
  • Robert Driessen  1:10,44
  • Henry Schrijver   1:11,10
  • 21,1km:
  • Eva Klat               2:04,51 p.r.
     

28-8-2016, Heerenveen, Feanrun, 4mijl

  • Richard Aalders     24,13
     

17-08-2016, Staphorst, 4 mijl vanStaphorst

  • Richard Aalders     23,46 p.r.
     

14-08-2016, Vlieland, Stortemelk halve marathon

  • Linda Star            2:19,52
     

12-08-2016, Zevenhuizen, 7vanZevenhuizen

  • Richard Aalders     26,27 (1e plaats m 45+)
  • Peter Pettinga       26,56 (1e plaats m 35+)
  • Kees Kuipers         29,02
     

10-08-2016, Leeuwarden, Groene Ster avondloop, 5km

  • Richard Aalders    18,32 p.r. (3e plaats overall)
     

30-07-2016, Ulrum, halve marathon Lauwersoog-Ulrum

  • Peter Pettinga    1:29,49
  • Janko Postma     1:36,08
  • Richard Aalders  1:38,16
  • Kees Kuipers       1:38,54
  • Ingrid Hayer        2:30,49
     

09-07-2016, Uithuizen, Oethoesterloop, 10km:

  • Aleida Groothoff    49,44(weer eens in de uitslagen gezien!)
     

04-07-2016, Onstwedde, Onstwedderomloop,10km:

  • Richard Aalders     38,41

 

   

01-07-2016, Baflo, Bafloop, 10km:

(parcours bleek 250 m te lang)

  • Richard Aalders     38,59 (3e 40+)
  • Janko Postma         41,03
  • Kees Kuipers          42,56 
      26-06-2016, Roden, Run van Roden, kwart marathon: Richard Aalders          44,28
     

26-06-2016, Groningen, ReitdiephavenRun,

3 en 6 zeemijlen

3 zeemijlen        
Olaf Groenbroek   25,45 p.r. -0,37
René Groeneveld   26,31 p.r.  
Kees de Brun   26,57 p.r. 1e 50+
Oane Smit   27,23 p.r.  
Els van den Broek   28,28 p.r. -0,45
Annemiek Hazenberg   30,09 p.r.  
Frouwke Breman   30,48 p.r. 1e 60+
Akke Slagter-vd Veen   34,31 p.r. -0,33
Grietje vd veen   34,31 p.r. -0,13
Harma Staal   34,55 p.r. 3e 60+
Sylvia Kloppenburg   36,51 p.r.  
6 zeemijlen        
Richard Aalders   42,20 p.r. 2e 40+
Janko Postma   45,29 p.r.  
Kees Kuipers   47,17 p.r.  
Elvira van Bolhuis   56,11 p.r. (snelste Reitdiepster)
Yvonne Siertsema   1.03,36 p.r. 6,40!!
Marije Sagel-Dalebout   1.03,56 p.r.  
Rene Top   1.04,24 p.r.  
Margreet Kammenga   1.04,37 p.r.  
Ingrid Hayer   1.04,38 p.r.  
Henry Schrijver   1.07,11 p.r.  
      25-6-2016, Appingedam, Stadsloop, 10km: Eva Klat                      54,09 p.r.
      19-6-16, Drachten, 8vandrachten, 8km: Richard Aalders           29,52 p.r.(1e plaats recreanten 40+)
      18-6-16, Assen, TT-run , 13,2km:  Jaap Kruiter                1.09,15 p.r.
      12-6-2016, Groningen, Ladiesrun, 2,5km: Akke Slagter(G)          16,59 (met dochter)
      12-6-2016, Groningen, Run4Educaided, 10km: Ingrid Thomas Hayer   57,01
      11-6-2016, Grolloo, Omloop Grolloo, 10km: Richard Aalders           38,33
     

9-6-2016, Harkstede, Bekkemarun 10km:

Als team 2e plaats bij de loopgroepenloop!!

Janko Postma(G)         40,45 p.r.
Jaap Kruiter                47,50
Elvira van Bolhuis        49,49
Linda Star                   58,49
      8 juni, Middelstum, 5km: Olaf Groenbroek          22,39 p.r.
      5 juni, Emmen, Caveman Challenge, 6,66km: Henry Schrijver
      5 juni, Assen, Asserstadsloop, 10km: Richard Aalders          38,14 (3e plaats 45+)
      4 juni, Raerd, SLACHTEMARATHON, 42,2km: Peter Pettinga         3:43,41(pacer 3:45,00)
Kees Kuipers           3:59,35
Ludo Abbink            4:18,52
      3 juni, Groningen, Thewalktrough, ca 7km: Rene Top
Grietje Top
Laura Hoogeveen
      1 juni,Wijnjewoude, ODV Bosloop, 16,1km: Richard Aalders      1:08,30
      29 mei, Veendam, Parkstadloop, 10km: Richard Aalders         38,39
      22 mei,Emmen, Rietplasloop 10km: Richard Aalders         39,04 (2e plaats 35+)
      22 mei, Leeuwarden, loopleeuwarden, 10 en 21,1km:

Rene Top               1.39,15 p.r.

Ludo Abbink           1.47,45

Akke Slagter (10km) 1.00,48 p.r.

Grietje Top (10km) 1.01,45 p.r.

      20 mei, Groningen, Nacht van Groningen, 5 en 10km: Peter van der Zee        24,26
Marije Sagel-Dalebout 26,17 p.r.
Henry Schrijver           28,23 p.r.
Jaap Kruiter                47,49 p.r.
Robert Driesens          58,49 p.r.
      16 mei, Frederiksoord, Kolonieloop.nl, 10km: Richard Aalders          41,29
      14 mei, Stedum, Stedumeromloop, 10km: Elvira van Bolhuis       48,24
      5 mei, Borger, Hunebedloop, 10km: Richard Aalders          40,32 (op de weg terug)
     

27 april, Oldehove, Oranjerun 16,1km:

(3e wedstrijd loop-circuit.nl)

Peter Pettinga         1:05,42

Kees Kuipers(G)      1:09,48

      23 april Groningen, Walk for Life, 6,4km: Robert Driessens        37,08 p.r.?
Henry Schrijver          37,28 p.r.
      22 april Kollum, Kollumerkatloop, 13,8 km: Kees Kuipers              58,16
      16 april, Bedum. Bedumer(cross)bosloop 10km: Peter Pettinga            38,59
Kees Kuipers              41,27
Elvira van Bolhuis       49,08
     

9 april, Siddeburen, Natuurloopsiddeburen 16,1km:

(2e wedstrijd (loop-circuit.nl):

Peter Pettinga         1:05,02

Kees Kuipers          1:10,59

      3 april, Groningen, Urbantrail-Groningen,ca 10km: Linda Star
Marije Sagel
Kees de Bruin
Peter van der Zee
Jaap Kruiter
Gert Jan Komduur
Rene Top(G)
Grietje Top(G)
Henk Timmerman(G)
Annelies Meijer (G)
Marieke Abbink
Sylvia Wierstra
Ingrid Hayer
Robert Driesen
     

2 april, Grootegast LEGiO-Run, 10km:

(1e wedstrijd loop-circuit.nl)

Peter Pettinga            38,06
Roelof de Groot          41,36 p.r.
Janko Postma            41,54 p.r.
Kees Kuipers             42,29
Olaf Groenbroek        48,09 p.r.
Henk Timmerman      53,16 p.r.
Annemiek Hazenberg 54,04
Joke Ellens                56,27 p.r.
      28 maart, Stadskanaal, klaptotklaploop, 10km: Jaap Kruiter 48,43 p.r.
     

19 maart, Schiermonnikoog,

Monnikenloop, 5/10km/10 mijl:

Rene Top (10mijl) 1.24,35 (16,1km)
Annemiek Hazenberg 55,35 (4e plaats 35+,10km)
Robert Driesens 1.03,46 p.r.
Grietje Top 1.09,07
Tjeerd Hazenberg 29,08 (2e plaats 40+, 5km)
      19 maart, Ameland, Vuurtorentrail, 18km: Peter Pettinga 1.23,04 (3e plaats 35+)
      12 maart, Haren, Halve Marathon van Haren, 21,1km: Kees de Bruin 1.49.14 p.r
Eva Klat 2.07,16 p.r
Margreet Kammenga 2.09.34 p.r
Ingrid Haijer 2.10,46 p.r
Sylvia Wierstra 2.12.42 p.r
      14 februari, Schoorl, GroetuitSchoorl,30km: Peter Pettinga 2.09.31
Rene Top 2.56.23 debuut
Kees Kuipers 2.56.24
Marieke Abbink 2.59.37 debuut
Ludo Abbink 2.59.38
      6 februari, Norg, Crossduathlon: Elvira van Bolhuis 1:54,47 (6 lopen/19,5 fietsen/6lopen)
      31 januari, Eelderwolde, De Groene 4 mijl Kees Kuipers 27,57
Jaap Kruiter 32,16
Olaf Groenbroek 32,25
Henry Schrijver 37,57
Robert Driesens 40,47
Ingrid Hayer 42,04
Sylvia Wiersra 42,03
      2 januari, De Wilp, Nieuwjaarsloop, 21,1km en 10km: Marieke Abbink (21,1) 1.57,25
Ludo Abbink (21,1) 1.57,25
Kees Kuipers(10) 42,13

Uitslagen 2015

31 december, Gorredijk,Oliebollenloop, 10km    
Peter Pettinga   38,54      
Annemiek Hazenberg   52,48      
27 december, Blijham, Oudejaarsloop, 21,1km:    
Peter Pettinga (als haas) 1.44,09      
20 december, Groningen, Kerstloop, 4km:      
Aafke Nauta recreatief      
Esther Roorda recreatief      
19 december, Peize, Decemberloop,10km:      
Linda Hendriks   1.02,33      
12 december, Ameland AdventureRun, 10km:    
Olaf Groenbroek   49,57      
Linda Star     59,45      
28 november, Norg, Herfstcross, 8,75km:      
Peter Pettinga   36,11(p.r. 3e eindklassement circuit)
Annemiek Hazenberg   51,02(p.r.)    
8 november, Terschelling, Berenloop, 21,1km:    
Peter Pettinga   1.25,42      
Ludo Abbink   1.39,59      
Tjeerd Hazenberg(G)   2.02,47 (debuut)    
7 november, Terschelling, Kleintje Berenloop, 10km:    
Annemiek Hazenberg   53,11      
25 oktober, Delfzijl, Zeemijlenloop, 3 en 6 zeemijlen:    
Olaf Groenbroek (3)   25,33      
Joke Ellens (G), (6)   1.06,20      
17 oktober, Appingedam, Ekensteinloop, 5km:    
Olaf Groenbroek   23,19      
Lengerich(d), 20. Teutoburger Waldlauf, 28,5km:    
Peter Pettinga(200e wedstrijd) 2.24,09      

11-10-2015, Groningen, 4 mijl:

  2015   2014 2013

Rene Top (G)

(zoon Martijn 27,01)

27,33 p.r. 29,18  
Kees de Bruin 28,01   32,58  
Jaap Kruiter 29,14 p.r. 31,36  
Ricardo Kaisam 29,27 p.r. 29,57  
Diony Kentie 29,40 p.r.    
Laura Hoogeveen 31,48   31,32 31,10
Marjon Wester 32,35 p.r. 33,42 37,07
Eva Klat 33,39 p.r.?  34,09 33,51
Frouwke Breman 34,28 p.r. 36,01  
Marije Sagel 34,32     41,01
Margreet Kammenga 34,48 p.r. 34,50 36,36
Yvonne Siertsema 34,49 p.r.     
Joke Ellens (G) 36,57 p.r.    
Jenny Blaauwbroek 37,32   35,31 38,09
Akke Slagter (G) 37,40 p.r. 40,47  
Grietje Top (G) 37,40 p.r. 39,17 41,06
Linda Hendriks 37,46 p.r. 40,09 39,46
Marlie Calandra 37,51 p.r. 40,49  
Petra Gerbens (G) 38,02 p.r.    
Aafke Nauta (G) 38,05 debuut  
Esther Roorda (G) 38,59 debuut  
Henry Schrijver 41,24     38,03
Sylvia Wierstra 41,30      
Sylvia Kloppenburg (G) 41,51 p.r.   43,47
Marieke Blaak (met dochter) 46,43      

04-10-15, Grijpskerk, Grijpsrun, 4 of 6 km:

  • Annemiek Hazenberg    31,02  
  • Grietje Top (4km)             nnb
  • Akke Slagter (4km)           nnb
  • Rene Top                          nnb
  • Annelies Baar                  nnb
  • Marieke Abbink              nnb
  • Petra Gerbens                 nnb
  • Lydia Foekens                 nnb
  • Aafke Nauta                    nnb
  • 27-09-2015,Zoetermeer, Geuzenloop 10km:
  •         Marije Sagel-Dalebout       54,55

26-09-2015, Pieterzijl,4,2 mijl van Pieterzijl:

  •         Aleida Groothoff                 31,13(3e plaats)
  •         Annemiek Hazenberg(G)   37,06 (p.r.)
  •         Margreet Kammenga        37,34
  •         Annelies Baar(G)                38,57 (wedstrijd debuut!)
  •         Aafke Nauta(G)                  39,14
  •        Grietje Top(G)                     39,42
  •        Akke Slagter(G)                   41,19
  •        Lydia Foekens(G)               41,54
  •        Lisette Riemersma            42,24

20-09-2015, Amsterdam, Damtotdamloop,16,1km:

        Cathelijne Kramer            1:46,24

        Laura Hoogeveen.            1:28,14

19-09-2015, Zuidhorn, Hummel ZUIDHORuN, 15km:

        Peter Pettinga (15)               1:01,20

        Aleida Groothoff (15)           1:13,09

  •         Rene Top(10)                           47,20
  •         Annemiek Hazenberg(10)      55,05!! (debuut)
  •         Linda Hendriks(10)              1:03,25
  •         Olaf Groenbroek (5)               22,54
  •         Grietje Top (5)                         30,08
  • 13-9-2015, Burgum, Burgumrun 13-9-2015, 10km:

Frouwke Breman                   57,10 (p.r.)

5-9-2015, Borkum, Borkumer Meilenlauf, 21,1km:

Aleida Groothoff                1:53,47 (2e, 40+)

30-8-2015, Bommenberendloop:

Olaf Groenbroek (4 mijl)      30,52 (4e, 35+)

Robert Driesens (4mijl)        40,41

Jaap Kruiter (10km)              52,29

Ingrid Hayer(10km)           1:01,06

Sylvia Wierstra (10km)      1:04,37

Peter Pettinga (21,1km)    1:25,51(2e M35+)

Catrinus Bouma (21,1km) 1:55,45

23-8-2015, Klazienaveen,ca 10,6km:

Jan van der Bijl                      51,37

15-8-2015, Uithuizen, Oethoesterloop, 10 km:

Aleida Groothoff.                 49,29 (3e plaats V40+)

7-8-2015, Zevenhuizen, 7van7huizen,7km:

Peter Pettinga                     26,20 (3e plaats M35-45)

Marieke Abbink(G)             35,19

Lydia Foekens(G)               42,17 (p.r.)

1-8-2015, Lauwersoog, Halve marathon Lauwersoog-Ulrum,21,1km:

Peter Pettinga            1:25,59 (3e plaats M40+)

Aleida Groothoff       1:49,41

Marieke Abbink (G)   2:16,30

Lydia Foekens (G)      2:16,30 p.r.

24-7-15, Haren (Duitsland) City Lauf Haren, 10km:

Aleida Groothoff          48,07 (3e plaats V45+)

22-7-2015, Ameland, Boomhiemke Run, 5km:

Aafke Nauta (G)           28,15

Esther Roorda (G)       28,55

28-6-2015, Groningen,ReitdiephavenRun 3 en 6 zeemijlen:

3 zeemijlen:

Olaf Groenboek 26,22
Martin de Jonge 27,38
Marion Wester 
29.05
Els vd Broek-Visser 29,13
Marije Sagel-Dalebout 30,50
Remco van Vliet 32,22
Marlie Calandra 33,19
Grietje Top 34,43
Akke Slagter 35,04
Margreet Kammenga 36,07
Lisette Riemersma 36,08
Sylvia Wierstra 36,19

 6 zeemijlen:

Kees de Bruin 51,08  
Floris Merison 52,13  
Matthijs Andreae 52,40  
Aleida Groothoff  
53.47 1e dame
Ricardo Kaisam 53,22  
Gertjan Komduur 1.00.18  
Catrinus Bouma 1.06.28  
Yvonne Siertsema 1.10.16  
Linda Hendriks 1.13.40  

 

27-6-2015, Appingedam, Stadsloop, 5km en 10km:

Peter Pettinga                18,03 (1e plaats bedrijvenloop)

Joke Ellens (10km)      1:03,00 (p.r. debuut)

20-6-2015, Assen, TT Run, 8,8km:

Martijn Top (G'kerk)      39,04

Rene Top (G'kerk)         39,49

Akke Slagter (G'kerk)    56,22

Grietje Top G'kerk)       56,22

20-6-2015, Sneek, Rond Sneek en meer, 21,1km:

Sylvia Wierstra         2:33,15 (p.r. debuut)

20-6-2015, Opeinde,Leijenloop 21,1km:

Aleida Groothoff     1:46,56 (3e plaats)

13-6-2015, Roden, Run van Roden, 21,1km:

Aleida Groothoff            1:53,45 (op de weg terug!)

11-6-2015, Harkstede, Bekkemarun 10km:

Peter Pettinga                    38,39 (1e plaats overall)

Ricardo Kaisam                  48,38

Peter van der Zee              53,13

Margreet Kammenga        57,56

(Als team een 3e plaats !)

7-6-2015, Groningen, ladiesrun, 5km:

Grietje Top                           30,23

Akke Slagter                         30,47

7-6-2015, Leeuwarden, loopLeeuwarden, 21,1km:

Rene Top(G'kerk)             1:43,41

6-6-2015, Lelystad, zeebodemloop, 21,1km:

Ingrid Hayer                     2:14,28(p.r.)

6-6-2015, Grolloo, 10km:

Peter Pettinga                     38,10

14-5-2015, Groningen, Nacht van Groningen:

Kees de Bruin, 21,1 km.  1:49,51(p.r.)

Matthijs Andreae 10km     46,41

Ricardo Kaisam                  47,49

Marije Sagel                       51,51(p.r.)

Marjon Wester                   51,54(p.r.)

9-5-2015, Stedum, Steemer omloop, 5km:

Olaf Groenbroek                23,33

27-4-2015, Oldehove, Oranjerun, 10 mijl:

Peter Pettinga                 1:03,08

Aleida Groothoff             1:22,29

19-4-2015, Hoogveen, Cascaderun, 10 mijl:

Peter van der Zee           1:26:01

5km:

Aleida Groothoff               24,01

10km:

Margreet Kammenga
57,47
Ingrid Thomas Hayer
58,41
Sylvia Wierstra
58,41
16,1  km (10 mijl)  
Peter van der Zee
01:28:47

28-3-2015, Groningen,Astrearun, 10 en 21,1km:

Olaf Groenbroek (10)       49,15

Peter Pettinga (21.1)    1:25,02

21 maart 2015,Leek, leeksterlenteloop, 21,1km:

Peter van der Zee   1:56,21

8 maart 2015, Den Haag CPC,21,1km:

Aleida Groothoff     1:50;49

7 maart 2015, Haren 12,3km en 21,1km:

12,3 km:

Marije Sagel-Dalebout   1:08:09

Marlie Calandra             1:14:08

Ingrid Thomas Hayer     1:14:08

Margreet Kammenga     1:14:08

21,1km:

Peter Pettinga                1:26,40

Peter van der Zee          2:00,16

 

8 februari 2015, Schoorl, GroetuitSchoorl 10 en 30km:

Sylvia Wierstra (10) 01:05.45
Peter Pettinga (30) 02:08.03

31 januari 2015, Heerenveen, Feanstercross, 11,5km:

Jan van der Bijl 01:00.00

Uitslagen 2014

27 december 2014, Blijham Oudejaarsloop, 21,1km:

Peter Pettinga 1,29,53

13 december 2014, Ameland Adventurerun 10 en 21,1km:

Olaf Groenbroek (10) 52,41
Gerben Smit (21,1) 1:50.39

Abijloop, Aduard, 13,3km:

Peter Pettinga 53,16

29 november 2014, Norg, ca 5,65km cross:

Olaf Groenbroek 30,01

1 november, Plantsoenloop, 8km:

Jan van der Bijl 36,41
Marieke Blaak 38,43 (1e dame recreanten 35+)!!
Annelies Jorritsma 45,59

18 oktober, Zuidlaren, 10 km:

Aleida Groothoff 46,15 (3eplaats 45+)
Eva Klat 55,42

12 oktober, 4 mijl van Groningen:

  2013 2014
Jan vd Bijl 29,29 27,55
Floris Merrison   27,58
Matthijs Andreae 27,53 28,38
Gerben Smit   28,45
Ricardo Kaisam   29,57
Marieke Blaak   30,02
Olaf Groenbroek   30,47
Laura Hoogeveen 32,10 31,32
Gea Paas 32,05 32,13
Linda Star 34,19 33,14
Marjon Wester 37,07 33,42
Eva Klat 33,51 34,09
Margreet Riemersma 36,36 34,50
Herbert Colmer 33,06 35,10
Frouwke Breman   36,01
Ingrid Hayer 37,54 37,45
Linda Pelster 46,41 38,29
Linda Hendriks   40,09
Sandra Velda 44,34 42,00
Ilona Velda 53,00 50,21
Trainers:    
Peter Pettinga   23,16
Jenny Blaauwbroek 38,09 35,31

 

4 oktober,Uithuizermeeden

Aleida Groothoff (10km) 46,15
Olaf Groenbroek (5km) 23,04

27 september, Thaisner Dorpsrun

Marieke Blaak (10km) 49,22 (2e plaats)

20 september 2014 Zuidhorun, 10/15km:

Linda Hendriks 10 kilometer 1.03,30
Peter Pettinga 15 kilometer 58,17 (1e plaats 40+ heren)
Aleida Groothoff 15 kilometer 1.11,51 (2e plaats 40+ dames)
Linda Star 15 kilometer  1.31,15

23 augustus, 1/4 triatlon

Barbara Smeets, 1km zwemmen, 40km fietsen,10km lopen 3u,39 min!!

 

29 juni 2014 Reitdieprun, 2e editie 

   
Matthijs Andreae (10km) 46,34
Gerben Smit (10km)  48,38
Marjon Wester (10km)              52,32
Herbert Colmer (10km) 53,47
Marleen de Jonge (10km) 54,20
Linda Rutkens (10km) 54,20
Margreet Riemersma (10km) 55,38
Ingrid Hayer (10 km) 57,13
Sylvia Wierstra (10km)  57,13
Linda Hendriks (10km) 1.01,06
Barbara Smeets (6km)         38,48
Sandra Velda (4km)              25,29
Saskia Bargerbos (4km)       28,37

 

21 juni 2014, TT Run

 Matthijs Andreae(13,6km) 1:06,09

 

12 juni 2014, Bekkemarun,Harkstede

Peter Pettinga (5km).   17,56

Marieke Blaak (10km)   50,43

 

11 juni, Hyppolytusrun,Middelstum

Olaf Groenbroek (5km) 23:27

8 juni Ladies Run, 10 km.

            Marleen de Jonge      56,13

           Linda Rutkens           56,14        

          Sylvia Wierstra        1:01,05

          Ingrid Hayer           1:04,05

29 mei, Nacht van Groningen 

         Matthijs Andreae     45,39

        Olaf Groenbroek      49,02

        Marjon Wester         54,05

         Peter Pettinga(5km) 18,10

13 april 2014 Marathon Rotterdam

 Peter Pettinga  3:10,47

29 maart 2014 Astrea Run 

Uitslag 10 kilometer:
Peter Pettinga    38:36
Herbert Colmer 53:25