Reitdiephavenrun

Uitslagen 2018:

Uitslagen 2018

 

==================================================

Uitslag WefitnessReitdiephavenRun 2016:

Winnaar  6 zeemijlen mannen: Arjan Marchand

  • Winnaar 6 zeemijlen vrouwen: Martine Bruinsma
  • Winnaar 3 zeemijlen  mannen: Richard Jong-A-Pin
  • Winnaar 3 zeemijlen vrouwen: Wietske Lambert
  • Winnaar 1 zeemijl jongens:       Joost Hazenberg
  • Winnaar 1 zeemijl meisjes :      Lieke Zijda
  • Winnaar 1/2 zeemijl jongens:   Simon de Boer
  • Winnaar 1/2 zeemijl meisjes:    Fiene Schipper
  • ===================================================

Uitslag ReitdiephavenRun 2015:

Winnaar  6 zeemijlen mannen: Meindert ter Veer

  • Winnaar 6 zeemijlen vrouwen: Aleida Groothoff
  • Winnaar 3 zeemijlen  mannen: Jean-Pierre Sibeyn
  • Winnaar 3 zeemijlen vrouwen: Eline Glas
  • Winnaar 1 zeemijl jongens:       Per Holiløkk
  • Winnaar 1 zeemijl meisjes :      Ellen Hartsema
  • Winnaar 1/2 zeemijl jongens:   Yvo van den IJssel
  • Winnaar 1/2 zeemijl meisjes:    Djem Smit

 

Volledige uitslagen ReitdiephavenRun2015:

1 zeemijl:

Meisjes

   
Ellen Hartsema 
9.27 Groningen,10  
Karen Merison 9.28 Groningen,10  
Lieke Zijda 
9.29 Groningen, 8  
Merle Pettinga 
10.02 Groningen, 9  
Jette Halsema 
10.23 Groningen, 8  
Lieke Halsema 10,25  
Hannah van Boven 10,55  
Meike Smit 11,10  
Marit van Boven 12,05  
Rosan vd Bijl 12,25  
Imke vd Bijl 12,45  
Emma Merison 13,36  
Ella Thoten 13,55  
Marin Klomp 13,58  

  

Jongens
 
Per Holiløkk
7.02 Groningen, 14
Jan Prummel 
7.14 Groningen, 11
Teun van der Woord 
8.22 Groningen, 11
Joost Hazenberg 
8.27 Grijpskerk, 10
Hugo Hazenberg
8.50 Grijpskerk, 9
Stan de Boer 9.07
Jorin Troost 9.19
Luuk Rutkens 9.21
Ko Merison 9.29
Sven Bakker 9.30
Marijn Troost 9.43
Julian Pelster 9,49
Daan Rutkens 10,10
Simon Klomp 10,10
Harm Aldershof 10,11
Sven Wester 10,15
Timen de Jonge 10,50
Mika Brouwer 10,56
Mees de Vries 11,31
Daniel Straatman 11,49
Wouter Smit 11,51
Yin Komduur 11,52
Merijn Wessels 11,55
Sem Komduur 12,01
Rogier de Jonge 12,45

Routes 2015:

 

Reitdieprun 2014:

De 2e editie van de Reitdieprun was weer een groot succes! Dankzij de ondernemers in de wijk, Wefitness voor het beschikken stellen van hun ruimte, en ook zeker met name van de wijkvereniging.

Het laatste nieuwe staat op de Facebook pagina met de eerste uitslagen en een aantal foto's 2014:

https://www.facebook.com/events/645991075474771/?ref=2&ref_dashboard_fil...

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.512321102228650.1073741837.196...

http://www.icantpaint.com/wesleydanes/reitdieprun-2014/

  • Winnaar 10 km mannen: Frank Marks
  • Winnaar 10 km vrouwen: Aleida Groothoff
  • Winnaar 6 km: Wiigwas Geertsema
  • Winnaar 4 km: Ingmar Hoefstra
  • Winnaar 2 km: Jan Prummel
  • Winnaar 1 km: Isa Bloem

Uitslagen:

Volledige uitslagen, staan hieronder: (voorzover mogelijk, er ontbreken een aantal tijden en/of namen)

1 kilometer

1. Isa Bloem 9 jaar 4,19
2. Rick Bosscher 8 jaar 4,2
3. Marijn Kammenga 7 jaar 5,24
4. Ko Merison 6 jaar 5,48
5. Jorne Hopman 7 jaar 5,49
6. Sem Komdeur 6 jaar 5,53
7. Mats Veninga 5 jaar 6,01
8. Nienke Vorenkamp 7 jaar 6,14
9. Sven Wester 5 jaar 6,29
10. Thomas Pelster 5 jaar 6,39
11. Evelien Ottes 8 jaar 6,43
12. Florien Ottes 5 jaar 6,43
13. Steven West 4 jaar 7,15
14. Rosan vd Bijl 4 jaar 7,23
15. Judith Pol 33 jaar 7,24
16. Ruben Pol 4 jaar 7,24
17. Tygo de Boer 4 jaar 7,33
18. Eva Wilbers 4 jaar 7,37
19. Mart Halsema 4 jaar 7,4
20. Levi Lourens 6 jaar 7,53
21. Sanne Andeae 7 jaar 7,55
22. Marissa Post 9 jaar 7,58
23. Serena Zuidema 5 jaar 7,59
24. Lara Vorenkamp 4 jaar 8
25. Wende Soelstra 3 jaar 8,02
26. Marit van Boven 5 jaar 8,17
27. Tjisse Cuperus 4 jaar 8,29
28. Joke Salverda 4 jaar 8,31
29. Reinier Sibeujn 4 jaar 8,32
30. Tess Wester 3 jaar 8,33
31. Philpot    
32. Vere Nieuwenweg    
33. Christan Braam    
34. Yesse Omlo    
35. Milan vd Veen    
36. Carmen Bijsterbosch    
37. Finn Zuurmond    
38. Laura Andreae    
39. Eelco Salverda    
40. Yente Huis in’t Veld    
41. Jochem Mulderij    
42. Silke Smeets    
43. Wijke de Vries    
44. Isa de Vries    
45. Annelie de Vries    

2 kilometer

1. Jan Prummel 10 jaar 7,15
2. Ingmar Hoekstra 13 jaar 7,36
3. Valentijn Schenkel 11 jaar 9,12
4. Lennart Hopman 9 jaar 9,14
5. Ellen Hartsema 9 jaar 9,27
6. Thijs Oldenburger 9 jaar 9,34
7. Leon Haan 6 jaar 10,05
8. Tijmen Schipper 5 jaar 10,08
9. Dorathee Schipper 33 jaar 10,12
10. Julian Pelster 7 jaar 10,14
11. Daan Rutkens 7 jaar 10,2
12. Viggo Kugel 7 jaar 10,58
13. Marlon Sirihema   11,07
14. Jafeth Sirihema   11,11
15. Kirsten Bardewee 7 jaar 11,12
16. Carmen Bardewee 7 jaar 11,32
17. Karen Merison 9 jaar 11,49
18. Yasmijn Bos 6 jaar 11,52
19. Karin Bos 34 jaar 11,53
20. Meike Smit 8 jaar 11,54
21. Jesse   11,56
22. Tim de Jonge   11,57
23. Harm Aldershof   12
24. Jeroen Sebeijn   12,17
25. Daniel Straatman 7 jaar 12,18
26. Mees 8 jaar 12,2
27. Jette Halsma 7 jaar 13,03
28. Nr.100   13,04
29. Lieke Halsema 9 jaar 13,19
30. Stan de Boer 7 jaar 13,2
31. Lotte Blaauw 9 jaar 13,23
32. Simon Klomp 6 jaar 13,26
33. Julian van Vliet 5 jaar 13,41
34. Hannah van Boven 6 jaar 13,5
35. Imke vd Bijl   13,57
36. Mirjam vd Bijl   14,05
37. Emma Merrison 7 jaar 14,13
38. Bram Colmer 6 jaar 14,45
39. Patrick Engelsman   14,49
40. Myrthe   16,04
41. Tessa van Vliet 8 jaar 16,04
42. Leonie van Vliet 39 jaar 16,04
43. Sylvan Bos 6 jaar 16,04
44. Boaz Klinkhamer 4 jaar 17,02
45. Tijmen Bijsterbosch   17,09
46. Laryssa Brouwers   17,4
47. Okke Brouwers   17,43
48. Roos Pettinga 6 jaar 17,44
49. Rene Nicolai   17,45
50. Dani Nicolai 5 jaar 19,32
51. Kjeld vd Schaaf   19,33
52. Itske vd Schaaf   19,34
53. Chris Oldenburger   n.b.

 

4 kilometer

1. Ingmar Hoefstra 13 jaar 16,23
2. Jeroen Luuks 26 jaar 19,24
3. Dineke van der Wal 32 jaar 19,41
4. Gerald Plein 36 jaar 19,51
5. Thomas Luuks 30 jaar 19,51
6. Margot Daleman 37 jaar 19,54
7. Erika Wilbers 34 jaar 21
8. Nummer 158   21
9. Richard Sluiter 25 jaar 21,24
10. Gert-Jan Komduur 47 jaar 21,32
11. Lydia Foekens 37 jaar 23,46
12. Oscar Foekens 11 jaar 23,47
13. Niels Eenjes 10 jaar 23,47
14. Lieke Zijda 7 jaar 24,23
15. Karin Soppe 45 jaar 24,23
16. Anette Bijlholt 37 jaar 24,26
17. Mette Bijlholt 8 jaar 24,27
18. Peter Neef 18 jaar 24,41
19. Manon Hofman 22 jaar 25,24
20. Sandra Velda 36 jaar 25,29
21. Jolinke Hansma 24 jaar 25,29
22. Jonathan Genee 28 jaar 25,44
23. Jessica Brito 13 jaar 26,13
24. Merle Pettinga 8 jaar 28,37
25. Saskia Bargerbos 38 jaar 28,37

 

6 kilometer

1. Wiigwas Geertsema   22,1
2. Gerwin in ’t Veld 15 jaar 22,12
3. Bart Smit 36 jaar 24,28
4. Job Zijda 9 jaar 24,3
5. Peter Neef   24,41
6. Pedro van Arkel 13 jaar n.b.
7. Jur Wageaar   25,04
8. Tim Kolvenbag   25,27
9. Mark Bos   27,09
10. Jeen Nieukoop   27,21
11. Dick Pluim   28,05
12. Jafeth Ririhena   29,05
13. Bauke vd Hem   30,3
14. Mark Eenjes   30,37
15. Peter Dijkhuizen   32,52
16. Eddy Frankruijer   33
17. Richard Leijendekker   33,12
18. Geert Wilts   33,27
19. John Rossen   34,11
20. Jasper Colmer   34,24
21. Alies vd Veen   37,57
22. Barbara Smeets   38.48
23. Marcel Boorsma   39,01
24. Jeroen Boorsma   39,1
25. Karel Nieukoop   39,45

10 kilometer

1. Frank Marks 39,1
2. Roy Wester 39,39
3. Erik van Dijken 39,45
4. Wesley Danes 39,46
5. Dennis Wennermars 42,07
6. Chris Hartsema 46,19
7. Matthijs Andreae 46,34
8. Floris Merison 46,44
9. Allard Bloem 46,53
10. Aleida Groothoff 47,30 (1 e dame)
11. Aldo Vos 47,59
12. Rene Klinkhamer 48,02
13. Henk Depenbrock 48,07
14. Luuk Smeets 48,15
15. Jouke van der Veen 48,32
16. Henk de Klein 48,4
17. John GrootKormelink 48,41
18. Gerben Smit 48,38
19. Willem Mulderij 48,48
20. Jos v.d. Capelle 48,51
21. Wouter Zijda 48,57
22. Hugo Hendriks 49,2
23. Leoni Storm 49,56(2 e dame)
24. Carla Frankruijter 49,56(3 e dame)
25. Alex Pelster 50,52
26. Johan de Vries 51,38
27. Harco Kuiper 52,1
28. Marieke Abbink 52,31
29. Ludo Abbink 52,31
30. Marjon Wester 52,32
31. Paul Aldershof 52,43
32. Richard Hopman 53,41
33. Herbert Colmer 53,47
34. N.B. 53,53
35. N.B. 53,53
36. nr.231 n.b.
37. Jan Ruiter n.b.
38. Marleen de Jonge 54,2
39. Linda Rutkens 54,2
40. Jan vd Bijl 54,25
41. Geert Jansen 54,36
42. Lysbert Oosterhof 55,22
43. Margreet Vogelzang 55,32
44. Margreet Riemersma 55,38
45. Annet Keuning 55,49
46. Sylvia Wierstra 57,13
47. Ingrid Hayer 57,13
48. Ineke Hartsema 58,15
49. Gerke Bos 1.00,03
50. Emma Bos 1.00,03
51. Linda Hendriks 1.01,06
52. Tineke Jager 1.01,45
53. Peter Meuleman 1.02,37
Niek Entzinger n.b.
Marjolijn de Wijk n.b.
Auri Geerligs n.b.
Gea Paas Broekman n.b.
Jean Pierre Sibeijn n.b.