UITSLAGEN

Ook een wedstrijd (ge)lopen? mail mij! 

2020:
  • 4 oktober, MARATHON "Londen" Lauwersoog-Kromme Riet:
  • Suzanne                 4:23,14(Debuut)
  • 3 oktober Vuurtorentrail, 18km:
  • Peter van der Zee 2:10,08
  • 26 september, Thesingerun, 10km:

  • Geartje              43,10(1e plaats)
  • Anneke          1:01,46
  • Olaf                  47,19

18 september, Martinimarathon, 42,195km(estafette)

  • 1.Wietske Lambert, 2,2km(T1)
  • 2.Ingrid Hayer(T1) 56,20
  • 3.Henny Holtman(T1) 47,22
  • 4.Oane Smit(T1) 49,18
  • 5.Karel de Jong(T1) 49,58
  • 1.Sandra Bousema, 2,2km(T2)
  • 2.Riekpko Buikema(T2) 42,30
  • 3.Bart Smit(T2) 45,31
  • 4.Jaap Kruiter(T2) 48,37
  • 5.Yvonne Siertsema(T2) 52,44
  • 1. Johannes van der Meij, 2,2km(T3)
  • 2.Olaf Goenbroek(T3) 50,06
  • 3.Ilona Meijer(T3) 44,49
  • 4.Monique Vronik (T3) 56,52
  • 5.Joyce Hijmans(T3)  52,03
  • 12 september, Assen, 4mijlvanAssen, 4 mijl:
  • Oane Smit                            30,15 (Liselot 28,01!)

7 maart Halve-marathon-van-haren, 21,1km:

Riepko Buikema                    1:33,00(debuut)

    • Ilona Meijer                           1:38,09(debuut)
    • Olaf Groenbroek                   1:46,28(rentree na 29 jaar op de halve)
  • Wim Rosing                           1:50,45(dik p.r., debuut)
  • Steven Hoekstra                    1:51,50(debuut)
  • Jaap Kruiter                           1:53,33(p.r.)
  • Karin de Roo                         1:55,18
  • Karel de Jong                        1:55,33
  • Monique Dijkinga                 1:57,15(super actie)
    • Peter vd Hulst                       1:57,55(als haas)
  • Yvonne Siertsema                1:58,53(p.r.)
  • Henny Holtman                    1:59,14(debuut)
  • Ingrid Haijer                          2:02,43
  • Peter van der Zee                 2:03,30
  • Jos Klungers                          2:06,36
    • Michel Willems                     2:25,54(debuut)
    • Anneke Lammers                 2:25,54(debuut)
    • Marleen de Jonge                 2:25,55(als haas)
    • 12,3km:
  • Eva Klat (12,3km)                   1:01,21(p.r.)
  • 4mijl:
  • Liselot Smit(dochter Oane en Inge)  28,24 (3e plaats!)
  • Oane Smit                                           29,45
  • 29 februari, Groningen, NachtvanGroningen, 5, 10km of 16,1km:
5km:
  • Floor Funke                          27,47
  • Henry Schrijvers                  31,32
  • Wijbe de Vries                      27,31
  • Riepko Buikema                  22,55
  • Peter vd Hulst                     29,04
  • Henny Holtman                  25,16
  • Peter Pettinga                    29,32
  • Robert Driesens                 29,31
  • Jaap Kruiter                        24,22
  • Ilona Meijer                       20,35
  • Yvonne  Siertsema            25,32
  • Joyce Hijmans                    27,32
  • Peter vd Zee                      27,09
  • 10km:
  • Anneke Lammers          1:04,10
  • Laura Hoogeveen            54,01
  • 16,1km:
  • Wim Rosing                  1:19,53
 
9 februari, Smilde, Diependal-trail, 17km:
Peter van der Zee               1:47,18
8 februari, Besthemerberg, 21,1km:
Ingrid Hayer                        2:28,49
8  februari Gieten, 3-meren-cross, ca 11km:
Thom Snijder                          59,48
Laura Hoogeveen                1:03,51
Anneke Lammers               1:14,38
  • 2 februari, Midwinter minimarathon, Apeldoorn, 10mijl:
  • Daryoush   Dashti             1:35,41

Mensingemarathon, 17km/34km:

  • Thom Snijder (34km)       3:18,53 1e man
  • Ilona Meijer                      1:23,05 1e vrouw
  • Karel de Jong                  1:33,09
  • Wim Rosing                    1:33,25
  • Jos Klungers                   1:33,25
  • Karin de Roo                   1:35,25
  • Jaap Kruiter                    1:35,47
  • Joyce Hijmans                1:40,40
  • Ingrid Hayer                    1:43,53
  • Yvonne Siertsema          1:42,50
  • Monique Dijkinga           1:45,18
  • Peter vd Hulst                 1:45,18
  • Peter van der Zee          1:47,17
  • Charlotta Tomasoa        1:48,50
  • Anneke Lammers           1:59,40

19 januari, De Groene 4mijl:

  • Robert Driesens
  • Oane Smit
  • Anneke Lammers
  • 12 januari, Egmondkwartmarathon, 10,5km:
  • Wijbe de Vries                     1:03,27
  • Zac Freudenburg Cross, 5 km:
  • Anneke Lammers              n.b.
  • 11 januari, Appelscha, DrentsFrieseWold,14km:
  • Karin de Roo                       1:24,48
19 december,Peize, Decemberlooppeize, 10km:
Laura Hoogeveen                51,48
  • 14 december, Ameland, Adventurerun, 10 of 21,1km:
  • Jos Klungers                       2:01,22
  • Yvonne Siertsema            2:08,00 p.r.
  • 10km:
  • Olaf Groenbroek               48,15
  • Peter van der Zee            57,19
  • Annet Westert               1:11,31
  • 30 november, Norg, Herfstcross, 9km:
  • Peter van der Zee           52,36
  • Monique Vronik              53,23
  • Ingrid Hayer                    59,52
  • Zeijen, Zeijer strubbenloop, 10km:
  • Laura Hoogeveen           54,40
  • Anneke Lammers    ca1:01,00
  • Maastricht, Maastrichturbantrail:
  • Marleen de Jonge
  • Vera de Jonge
  • Jaap Kruyer
  • 24 november, Drouwen, Boomkroonpad-cross-drouwen, 8,7km:
Monique Dijkinga                 58,11
  • 17 november Nijmegen, Zevenheuvelenloop, 15km:
  • Daryoush Dashti               1:22,06
  • Linda Rutkens                   1:28,40
  • Marleen de Jonge            1:28,41
  • 16 november, Eelde Airportnightrun, 10km:
  • Yvonne Siertsema
  • Henny Holtman
  • Ilona Meijer
  • Peter van der Zee
  • Anneke Lammers(met dochter)
  • 9 november, Schiermonnikoog, Devilstrail, 15,8 en 30,8km:
  • Peter Pettinga               2:47,18
  • Patrick Lagerman         3:22,25
  • Karel de Jong                1:34,07
  • Wim Rosing                  1:40,58
  • Jos Klungers                1:41,43
  • Joyce Hijmans              1:44,32
  • Peter vd Zee                1:46,39
  • Daryoush Dashti          1:50,49
  • Jaap Kruiter                  1:54,39
  • Ingrid Haijer                1:54,50
  • Marrit de Groot           2:10,10
  • Monique Dijkinga        2:10,19
  • Henry Schrijver            2:10,44
  • Robert Driesens         2:22,20
  • Doejinda Wobbes        1:39,39
  • Jehonne Koree             1:46,34
  • Narmi Sollie                  1:53,27
  • 8 november, Schiermonnikoog, Devilstrail, 8,8km:
  • Anneke Lammers                    1:05,17
  • Doejinda Wobbes                      51,13
  • Jehonne Koree                           58,02
  • 3 november, Terschelling, Berenloop, 21,1km:
  • Peter Pettinga                           1.25,41
  • 2 november, Groningen, Plantsoenloop:
  • Fredrieke Friso (4km)                24,01
  • Riepko Buikema (8km)              36,00
  • Robert Driesens (8km)            51,08 p.r.
  • Henry Schrijver (8km)               51,23 p.r.(!)
  • 7 oktober, Delfzijl, Zeemijlenloopdelfzijl 3 of 6 zeemijlen:
  • Peter van der Zee                   1:02,26
  • 26 oktober, Dwingeloo, Dwingellerveldloop,21,1km:
Joyce Hijmans                         1:55,15 p.r.
19 oktober, Lengerich, Teutolauf, ca 28,5km:
Peter Pettinga                         2:14,02
Rolde, Runforestrun, 17km:
Ingrid Haijer                           1:49,18
13 oktober, Groningen, 4mijl:
  • Peter Pettinga                         24,06
  • Riepko Buikema                      26,49 p.r.
  • Ilona Meijer                             28,29 p.r.
  • Jaap Kruiter                             30,40
  • Oane Smit (dochter 30,58)    31,22
  • Karin de Roo                           31,48
  • Dorothee Schipper                 31,49
  • Peter van der Zee                   33,56
  • Marleen de Jonge                   35,26
  • Yvonne Siertsema                  36,31
  • Charlotta Tomasoa                36,35
  • Robert Driesens                   39,18
  • Alexandra Groote                  40,20
  • e.a.
  • 5-10-2019, Uithuizermeeden, Eemsmondloop, 5km:
  • Olaf Groenbroek       22,18
  • 28 september, Thesinge, Thaisner DorpsRun:
  • Olaf Groenbroek        48,15
  • 22 september, Amsterdam, DamtotDamloop,
  • Helaas mochten Marleen, Linda en ook Tineke, niet meer starten. Wegens het warme weer waren er al diverse ambulances ingezet dat het onveranwoord was geworden het evenemet voort te zetten.
  • 14 september, Winschoten, Runwinschoten:
  • Peter Pettinga (2x10km) 40, 41 en 41,55
  • 25 augustus, Bommenberendloop, 10km:
  • 4 mijl:
  • Anneke Lammers        41,54
  • 10km:
  • Ilona Meijer                 49,26 (2e senioren)
  • Karin de Roo               52,47( 3e 40+)
  • Joyce Hijmans             54,09
  • Yvonne Siertsema   1:02,09 (2e 50+)
  • Robert Driesens      1:07,25
  • Charlotta Tomasoa 1:03,29
  • 23,24 en 25 augustus,Valkenisse, Burgh-Haamstede en op Neeltje Jans
  • Hardloop3daagse, 7,5km,21,1km en 15km:
  • Peter Pettinga (31,48/1:37,26/1:07,42. Totaal 3:16,56.
  • 7 juli, Groningen, Kardingerun,
  • Alexandra Groote
  • Charlotta Tomasoa
  • Jaap Kruiter
  • Michel Willems
  • 6 juli, Loppersum, Lopster Torenloop 10 km:
  • Peter Pettinga                 38,47 (1e 40+)
  • 5km:
  • Olaf Groenbroek            21,58
  • 23 juni, Roden, Runvanroden, 21,1km:
  • Jos Klungels                2:07,07

  • 22 juni, Grossarl (Oostenrijk) Mountainman, 15km:
  • Daryoush Dashti
  • Lauwersoog, 40-mijl-nachtwandeling, 40km:
  • Peter Pettinga
  • 26 mei, Groningen, Reitdiephavenrun, 5,2km of 10km:
  • 5km:
  • Frouwke Breman          26,45
  • Frederieke Friso           27,50
  • Brenda Oosting            28,28
  • Vivian van Vliet            30,21
  • (Els Visser)                   22,15
  •  10km:
  • Karel de Jong               48,20
  • Ilona Meijer                 48,39 p.r.
  • Daryoush Dashti         50,19
  • Karin de Roo               50,26
  • Jos Klungers                50,43
  • Oane Smit                   51,59
  • Tineke den Hertog     52,43
  • Monique Vronik         56,45
  • Ingrid Haijer               58,03
  • Yvonne Siertsema    1:04,26
  • (Hilda Dijkstra)          1:13,22
  • 25 mei, Ardennen, Laroche, triathlon, 1,3km/49km/10 kmcross!!
  • Elvira van Bolhuis      21,19/4:33,46/1:12,32
  • 18 mei, Stedum, Stemer Omloop, 5km:
  • Olaf Groenbroek             21,50
  • 18 mei, Nijmegen, Marikenloop, 12km:
  • Daryoush Dasthi         1:10,47
  • 17 mei, Engelbert, Meer-run, 14 km:
  • Tineke ten Hertog       1:24,57
  • Marleen de Jonge       1:25,39
  • 12 mei,Lauwersoog, Lauwersmeer-marathon, 21,1km:
  • Ingrid Hayer                   2:07,13
  • Peter Pettinga                2:11,35
  • Yvonne Siertsema         2:17,17
  • 10km:
  • Joyce Hijmans                   52,36 p.r.
  • 28 april, Hamburg, HAMBURG MARATHON, 42,095km
  • Peter Pettinga               3:12,10