UITSLAGEN

Ook een wedstrijd (ge)lopen? mail mij! 

2019:
  • 30 november, Norg, Herfstcross, 9km:
  • Peter van der Zee           52,36
  • Monique Vronik              53,23
  • Ingrid Hayer                    59,52
  • Zeijen, Zeijer strubbenloop, 10km:
  • Laura Hoogeveen            54,40
  • Anneke Lammers    ca1:01,00
  • Maastricht, Maastrichturbantrail:
  • Marleen de Jonge
  • Vera de Jonge

Jaap Kruyer

24 november, Drouwen, Boomkroonpad-cross-drouwen, 8,7km:
Monique Dijkinga                 58,11
  • 17 november Nijmegen, Zevenheuvelenloop, 15km:
  • Daryoush Dashti               1:22,06
  • Linda Rutkens                   1:28,40
  • Marleen de Jonge            1:28,41
  • 16 november, Eelde Airportnightrun, 10km:
  • Yvonne Siertsema
  • Henny Holtman
  • Ilona Meijer
  • Peter van der Zee
  • Anneke Lammers(met dochter)
  • 9 november, Schiermonnikoog, Devilstrail, 15,8 en 30,8km:
  • Peter Pettinga               2:47,18
  • Patrick Lagerman         3:22,25
  • Karel de Jong                1:34,07
  • Wim Rosing                  1:40,58
  • Jos Klungers                1:41,43
  • Joyce Hijmans              1:44,32
  • Peter vd Zee                1:46,39
  • Daryoush Dashti          1:50,49
  • Jaap Kruiter                  1:54,39
  • Ingrid Haijer                1:54,50
  • Marrit de Groot           2:10,10
  • Monique Dijkinga        2:10,19
  • Henry Schrijver            2:10,44
  • Robert Driessens         2:22,20
  • Doejinda Wobbes        1:39,39
  • Jehonne Koree             1:46,34
  • Narmi Sollie                  1:53,27
  • 8 november, Schiermonnikoog, Devilstrail, 8,8km:
  • Anneke Lammers                    1:05,17
  • Doejinda Wobbes                      51,13
  • Jehonne Koree                           58,02
  • 3 november, Terschelling, Berenloop, 21,1km:
  • Peter Pettinga                           1.25,41
  • 2 november, Groningen, Plantsoenloop:
  • Fredrieke Friso (4km)                24,01
  • Riepko Buikema (8km)              36,00
  • Robert Driessens (8km)            51,08 p.r.
  • Henry Schrijver (8km)               51,23 p.r.(!)
  • 7 oktober, Delfzijl, Zeemijlenloopdelfzijl 3 of 6 zeemijlen:
  • Peter van der Zee                   1:02,26
  • 26 oktober, Dwingeloo, Dwingellerveldloop,21,1km:
Joyce Hijmans                         1:55,14 p.r.
19 oktober, Lengerich, Teutolauf, ca 28,5km:
Peter Pettinga                         2:14,02
Rolde, Runforestrun, 17km:
Ingrid Haijer                           1:49,18
13 oktober, Groningen, 4mijl:
  • Peter Pettinga                         24,06
  • Riepko Buikema                      26,49 p.r.
  • Ilona Meijer                             28,29 p.r.
  • Jaap Kruiter                             30,40
  • Oane Smit (dochter 30,58)    31,22
  • Karin de Roo                           31,48
  • Dorothee Schipper                 31,49
  • Peter van der Zee                   33,56
  • Marleen de Jonge                   35,26
  • Yvonne Siertsema                  36,31
  • Charlotta Tomasoa                36,35
  • Robert Driessens                   39,18
  • Alexandra Groote                  40,20
  • e.a.
  • 5-10-2019, Uithuizermeeden, Eemsmondloop, 5km:
  • Olaf Groenbroek       22,18
  • 28 september, Thesinge, Thaisner DorpsRun:
  • Olaf Groenbroek        48,15
  • 22 september, Amsterdam, DamtotDamloop,
  • Helaas mochten Marleen, Linda en ook Tineke, niet meer starten. Wegens het warme weer waren er al diverse ambulances ingezet dat het onveranwoord was geworden het evenemet voort te zetten.
  • 14 september, Winschoten, Runwinschoten:
  • Peter Pettinga (2x10km) 40, 41 en 41,55
  • 25 augustus, Bommenberendloop, 10km:
  • 4 mijl:
  • Anneke Lammers        41,54
  • 10km:
  • Ilona Meijer                 49,26 (2e senioren)
  • Karin de Roo               52,47( 3e 40+)
  • Joyce Hijmans             54,09
  • Yvonne Siertsema   1:02,09 (2e 50+)
  • Robert Driesens      1:07,25
  • Charlotta Tomasoa 1:03,29
  • 23,24 en 25 augustus,Valkenisse, Burgh-Haamstede en op Neeltje Jans
  • Hardloop3daagse, 7,5km,21,1km en 15km:
  • Peter Pettinga (31,48/1:37,26/1:07,42. Totaal 3:16,56.
  • 7 juli, Groningen, Kardingerun,
  • Alexandra Groote
  • Charlotta Tomasoa
  • Jaap Kruiter
  • Michel Willems
  • 6 juli, Loppersum, Lopster Torenloop 10 km:
  • Peter Pettinga                 38,47 (1e 40+)
  • 5km:
  • Olaf Groenbroek            21,58
  • 23 juni, Roden, Runvanroden, 21,1km:
  • Jos Klungels                2:07,07

  • 22 juni, Grossarl (Oostenrijk) Mountainman, 15km:
  • Daryoush Dashti
  • Lauwersoog, 40-mijl-nachtwandeling, 40km:
  • Peter Pettinga
  • 26 mei, Groningen, Reitdiephavenrun, 5,2km of 10km:
  • 5km:
  • Frouwke Breman          26,45
  • Frederieke Friso           27,50
  • Brenda Oosting            28,28
  • Vivian van Vliet            30,21
  • (Els Visser)                   22,15
  •  10km:
  • Karel de Jong               48,20
  • Ilona Meijer                 48,39 p.r.
  • Daryoush Dashti         50,19
  • Karin de Roo               50,26
  • Jos Klungers                50,43
  • Oane Smit                   51,59
  • Tineke den Hertog     52,43
  • Monique Vronik         56,45
  • Ingrid Haijer               58,03
  • Yvonne Siertsema    1:04,26
  • (Hilda Dijkstra)          1:13,22
  • 25 mei, Ardennen, Laroche, triathlon, 1,3km/49km/10 kmcross!!
  • Elvira van Bolhuis      21,19/4:33,46/1:12,32
  • 18 mei, Stedum, Stemer Omloop, 5km:
  • Olaf Groenbroek             21,50
  • 18 mei, Nijmegen, Marikenloop, 12km:
  • Daryoush Dasthi         1:10,47
  • 17 mei, Engelbert, Meer-run, 14 km:
  • Tineke ten Hertog       1:24,57
  • Marleen de Jonge       1:25,39
  • 12 mei,Lauwersoog, Lauwersmeer-marathon, 21,1km:
  • Ingrid Hayer                   2:07,13
  • Peter Pettinga                2:11,35
  • Yvonne Siertsema         2:17,17
  • 10km:
  • Joyce Hijmans                   52,36 p.r.
  • 28 april, Hamburg, HAMBURG MARATHON, 42,095km
  • Peter Pettinga               3:12,10