Uitslagen 2016

      31 december, Gorredijk, Olliebollenloop, 10km:
  • Remko van der Sluis         43,32 (p.r.)
      31 december, Blijham, Oudejaarsloop, 21,1km:
  • Richard Aalders                1:28,48
  • Margreet Kammenga       2:13,07
      28 december, Roden, Trailrun, 30km:
  • Richard Aalders         2:40,46 (p.r.)
      17 december, Ameland, Adventurerun, 21,1km:
  • Rene Top (G) (21,1)         1:51,31
  • Olaf Groenbroek(10)         48,44
  • Elvira van Bolhuis(10)       51,54
  • Grietje Top  (G)(10)        1:05,43
      11 december, SneekCeesClementcross.nl, 10km:  Richard Aalders                   48,28
      4 december, Sneek, AVhorror winterloop, 8,9km:
  • Richard Aalders                 35,09
      26 november, Norg, Herfstcross, 9km:
  • Peter Pettinga                    36,03
  • Richard Aalders                  36,55
  • Janko Postma(G)                38,16
      20 november, Assen,Baggelhuizercross, 8km:
  • Richard Aalders                   36,15
      20 november, Nijmegen, Zevenheuvelenloop, 15km:
  • Jaap Kruiter                        1.20,43
  • Marrit de Groot                  1.34,49
      19 november, Havelte (Holtingerveld), Holtingerveldtrail 15km:
    • Fardau Moojen(G)                  1.32,53
          19 november, Scheemda, Sinterklaasloop, 10km:
      • Olaf Groenbroek                      47,33 (p.r.)
            13 november, Vries, VOV Run, 10km:
        • Richard Aalders                     38,45
              6 november, Ter Apel, Polderputtenbosloop, 10km:
          • Richard Aalders                     39,06
                6 november, Terschelling, berenloopterschelling, halve en hele marathon:
            • Eva Klat!! MARATHON     4:39,12(debuut)
            • Peter Pettinga (halve)        1:27,10 (2e plaats recreanten)
            • Ludo Abbink  (G) (halve)    1:43,38
            • Marieke Abbink  (G )          2:20,06
            • Annelies Baar (G)               2:20,06(debuut)
            • Elsbeth Slijkhuis (5km)         31,00
                  5 november  Plantsoenloop, 1km,4km,8km:

             

              • Maaike Krijnen                      6,49(1km)(met dochter)
              • Marieke Blaak                      20,49(4km)
              • Elvira van Bolhuis                40,39(8km) 3e plaats 35+
              • Peter van der Zee                41,52(8km)
                   

              30 oktober, Delfzijl, 3 en 6 Zeemijlenloop, 5556km:

                • Peter Pettinga           21,11 (1e plaats bedrijven)
                  • Kees Kuipers(G)        24,48
                  • Joke Ellens              1:04,30 p.r. (6 zeemijlen)
                       

                  29 oktober, Rolde, Runforestrun, 14km (trail) 

                    • Fardau Moojen(G)  1:19,19
                    • Ingrid Haijer           1:34,16
                         

                    19 oktober, Groningen, Eeldermade marathon, 22,2km!: 

                    • Eva Klat                   2:16,22
                    • Laura Hoogeveen  2:16,22(debuut)
                         

                    16 oktober, Amsterdam, Amsterdammarathon, 42,2km: 

                    • Kees Kuipers         3:51,31
                         

                    15 oktober, Lengerich (D), Teutolauf, 28,5 km: 

                    • Peter Pettinga       2:12,40
                         
                    • 9 oktober 2016, 4 mijl van Groningen:
                    •  Willekeurige volgorde: 2016   2015 2014 2013
                      Rene Top 29,00   27,33 29,18  
                      Kees de Bruin 30,20   28,01 32,58  
                      Jaap Kruiter 29,41   29,14    
                      Margreet Kammenga 34,53   34,48 34,50 36,36
                      Grietje Top 37,28 p.r. 37,40 39,17 41,06
                      Henry Schrijver 37,47 p.r. 41,24   38,03
                      Marieke Blaak (met dochter) 42,04   46,43    
                      Marrit de Groot 36,09  p.r.      
                      Robert Driessens 38,25        
                      Oane Smit ( met dochter) 45,00        
                      Matthijs Andreae 28,34        
                      Peter van der Zee 31,17        
                      Kees Kuipers (met dochter) 34,06        
                      Linda Sikkie Star 38,36        
                      Justine Pen 36,29        
                      Peter Pettinga 24,03     23,15  
                      Ook gezien:          
                      Annemiek Hazenberg(met zoon) 37,45        
                      Petra Gerbens 44,46   38,02    
                      Dianne Bekkers 40,49        
                      Ricardo Kaisam 30,35   29,27 29,57  
                         
                    • 2 oktober, Drachten, Evink Run, 10km
                    • Richard Aalders         38,39
                         
                    • Olaf Groenbroek        22,36 p.r.
                         
                    • 24 september, Marum, MaRun, 10km:
                    • Richard Aalders         39,21 (1e overall)
                         
                    • Rene Top (G)          1:55,52
                         
                    • Peter Pettinga          38,37
                    • Richard Aalders        39,03
                    • (aangevuld met Hein Tjoelker en Dorus Wolthekker)
                    • Eindtijd 2:42,45, 1e prijs categorie teams
                         
                    • Elvira van Bolhuis 2:11,15
                         

                     

                     

                    • Peter Pettinga         38,45
                    • Richard Aalders       39,31
                    • Kees Kuipers(G)      42,05
                    • Rene Top(G)            48,09
                    • Fardau Moojen       1:00,16
                    • Olaf Groenbroek    22,49
                    • Peter Baarda(G)    25,12
                    • Janko Postma (abandon, niet fit)
                         
                    • Richard Aalders     19,37(1e overall)
                         

                    11 september, Dalen, Alberteisingloop, 10km:

                    • Richard Aalders     39,20 (2e plaats H40+)
                         

                    11 september, Burgum, Burgumrun, 5km:

                    • Frouwke Breman   27,28
                         

                    5 september, Ten Boer, minimarathon (10,25 en 5,35km)

                    • Olaf Groenbroek    24,28
                    • Richard Aalders     40,25
                         

                    4 september, 1/8 triathlon, Reitdiephaven, 500m zwemmen,20km fietsen,5km hardlopen(try out)

                         

                    4 september, Weidum, Rokeloop, 10km: 

                    • Richard Aalders      39,11
                         

                    28-8-2016, Groningen, Bommenberenloop

                    • 10km:
                    • Jaap Kruiter            54,51
                    • Robert Driessen  1:10,44
                    • Henry Schrijver   1:11,10
                    • 21,1km:
                    • Eva Klat               2:04,51 p.r.
                         

                    28-8-2016, Heerenveen, Feanrun, 4mijl

                    • Richard Aalders     24,13
                         

                    17-08-2016, Staphorst, 4 mijl vanStaphorst

                    • Richard Aalders     23,46 p.r.
                         

                    14-08-2016, Vlieland, Stortemelk halve marathon

                    • Linda Star            2:19,52
                         

                    12-08-2016, Zevenhuizen, 7vanZevenhuizen

                    • Richard Aalders     26,27 (1e plaats m 45+)
                    • Peter Pettinga       26,56 (1e plaats m 35+)
                    • Kees Kuipers         29,02
                         

                    10-08-2016, Leeuwarden, Groene Ster avondloop, 5km

                    • Richard Aalders    18,32 p.r. (3e plaats overall)
                         

                    30-07-2016, Ulrum, halve marathon Lauwersoog-Ulrum

                    • Peter Pettinga    1:29,49
                    • Janko Postma     1:36,08
                    • Richard Aalders  1:38,16
                    • Kees Kuipers       1:38,54
                    • Ingrid Hayer        2:30,49
                         

                    09-07-2016, Uithuizen, Oethoesterloop, 10km:

                    • Aleida Groothoff    49,44(weer eens in de uitslagen gezien!)
                         

                    04-07-2016, Onstwedde, Onstwedderomloop,10km:

                    • Richard Aalders     38,41

                     

                       

                    01-07-2016, Baflo, Bafloop, 10km:

                    (parcours bleek 250 m te lang)

                    • Richard Aalders     38,59 (3e 40+)
                    • Janko Postma         41,03
                    • Kees Kuipers          42,56 
                          26-06-2016, Roden, Run van Roden, kwart marathon: Richard Aalders          44,28
                         

                    26-06-2016, Groningen, ReitdiephavenRun,

                    3 en 6 zeemijlen

                    3 zeemijlen        
                    Olaf Groenbroek   25,45 p.r. -0,37
                    René Groeneveld   26,31 p.r.  
                    Kees de Brun   26,57 p.r. 1e 50+
                    Oane Smit   27,23 p.r.  
                    Els van den Broek   28,28 p.r. -0,45
                    Annemiek Hazenberg   30,09 p.r.  
                    Frouwke Breman   30,48 p.r. 1e 60+
                    Akke Slagter-vd Veen   34,31 p.r. -0,33
                    Grietje vd veen   34,31 p.r. -0,13
                    Harma Staal   34,55 p.r. 3e 60+
                    Sylvia Kloppenburg   36,51 p.r.  
                    6 zeemijlen        
                    Richard Aalders   42,20 p.r. 2e 40+
                    Janko Postma   45,29 p.r.  
                    Kees Kuipers   47,17 p.r.  
                    Elvira van Bolhuis   56,11 p.r. (snelste Reitdiepster)
                    Yvonne Siertsema   1.03,36 p.r. 6,40!!
                    Marije Sagel-Dalebout   1.03,56 p.r.  
                    Rene Top   1.04,24 p.r.  
                    Margreet Kammenga   1.04,37 p.r.  
                    Ingrid Hayer   1.04,38 p.r.  
                    Henry Schrijver   1.07,11 p.r.  
                          25-6-2016, Appingedam, Stadsloop, 10km: Eva Klat                      54,09 p.r.
                          19-6-16, Drachten, 8vandrachten, 8km: Richard Aalders           29,52 p.r.(1e plaats recreanten 40+)
                          18-6-16, Assen, TT-run , 13,2km:  Jaap Kruiter                1.09,15 p.r.
                          12-6-2016, Groningen, Ladiesrun, 2,5km: Akke Slagter(G)          16,59 (met dochter)
                          12-6-2016, Groningen, Run4Educaided, 10km: Ingrid Thomas Hayer   57,01
                          11-6-2016, Grolloo, Omloop Grolloo, 10km: Richard Aalders           38,33
                         

                    9-6-2016, Harkstede, Bekkemarun 10km:

                    Als team 2e plaats bij de loopgroepenloop!!

                    Janko Postma(G)         40,45 p.r.
                    Jaap Kruiter                47,50
                    Elvira van Bolhuis        49,49
                    Linda Star                   58,49
                          8 juni, Middelstum, 5km: Olaf Groenbroek          22,39 p.r.
                          5 juni, Emmen, Caveman Challenge, 6,66km: Henry Schrijver
                          5 juni, Assen, Asserstadsloop, 10km: Richard Aalders          38,14 (3e plaats 45+)
                          4 juni, Raerd, SLACHTEMARATHON, 42,2km: Peter Pettinga         3:43,41(pacer 3:45,00)
                    Kees Kuipers           3:59,35
                    Ludo Abbink            4:18,52
                          3 juni, Groningen, Thewalktrough, ca 7km: Rene Top
                    Grietje Top
                    Laura Hoogeveen
                          1 juni,Wijnjewoude, ODV Bosloop, 16,1km: Richard Aalders      1:08,30
                          29 mei, Veendam, Parkstadloop, 10km: Richard Aalders         38,39
                          22 mei,Emmen, Rietplasloop 10km: Richard Aalders         39,04 (2e plaats 35+)
                          22 mei, Leeuwarden, loopleeuwarden, 10 en 21,1km:

                    Rene Top               1.39,15 p.r.

                    Ludo Abbink           1.47,45

                    Akke Slagter (10km) 1.00,48 p.r.

                    Grietje Top (10km) 1.01,45 p.r.

                          20 mei, Groningen, Nacht van Groningen, 5 en 10km: Peter van der Zee        24,26
                    Marije Sagel-Dalebout 26,17 p.r.
                    Henry Schrijver           28,23 p.r.
                    Jaap Kruiter                47,49 p.r.
                    Robert Driesens          58,49 p.r.
                          16 mei, Frederiksoord, Kolonieloop.nl, 10km: Richard Aalders          41,29
                          14 mei, Stedum, Stedumeromloop, 10km: Elvira van Bolhuis       48,24
                          5 mei, Borger, Hunebedloop, 10km: Richard Aalders          40,32 (op de weg terug)
                         

                    27 april, Oldehove, Oranjerun 16,1km:

                    (3e wedstrijd loop-circuit.nl)

                    Peter Pettinga         1:05,42

                    Kees Kuipers(G)      1:09,48

                          23 april Groningen, Walk for Life, 6,4km: Robert Driessens        37,08 p.r.?
                    Henry Schrijver          37,28 p.r.
                          22 april Kollum, Kollumerkatloop, 13,8 km: Kees Kuipers              58,16
                          16 april, Bedum. Bedumer(cross)bosloop 10km: Peter Pettinga            38,59
                    Kees Kuipers              41,27
                    Elvira van Bolhuis       49,08
                         

                    9 april, Siddeburen, Natuurloopsiddeburen 16,1km:

                    (2e wedstrijd (loop-circuit.nl):

                    Peter Pettinga         1:05,02

                    Kees Kuipers          1:10,59

                          3 april, Groningen, Urbantrail-Groningen,ca 10km: Linda Star
                    Marije Sagel
                    Kees de Bruin
                    Peter van der Zee
                    Jaap Kruiter
                    Gert Jan Komduur
                    Rene Top(G)
                    Grietje Top(G)
                    Henk Timmerman(G)
                    Annelies Meijer (G)
                    Marieke Abbink
                    Sylvia Wierstra
                    Ingrid Hayer
                    Robert Driesen
                         

                    2 april, Grootegast LEGiO-Run, 10km:

                    (1e wedstrijd loop-circuit.nl)

                    Peter Pettinga            38,06
                    Roelof de Groot          41,36 p.r.
                    Janko Postma            41,54 p.r.
                    Kees Kuipers             42,29
                    Olaf Groenbroek        48,09 p.r.
                    Henk Timmerman      53,16 p.r.
                    Annemiek Hazenberg 54,04
                    Joke Ellens                56,27 p.r.
                          28 maart, Stadskanaal, klaptotklaploop, 10km: Jaap Kruiter 48,43 p.r.
                         

                    19 maart, Schiermonnikoog,

                    Monnikenloop, 5/10km/10 mijl:

                    Rene Top (10mijl) 1.24,35 (16,1km)
                    Annemiek Hazenberg 55,35 (4e plaats 35+,10km)
                    Robert Driesens 1.03,46 p.r.
                    Grietje Top 1.09,07
                    Tjeerd Hazenberg 29,08 (2e plaats 40+, 5km)
                          19 maart, Ameland, Vuurtorentrail, 18km: Peter Pettinga 1.23,04 (3e plaats 35+)
                          12 maart, Haren, Halve Marathon van Haren, 21,1km: Kees de Bruin 1.49.14 p.r
                    Eva Klat 2.07,16 p.r
                    Margreet Kammenga 2.09.34 p.r
                    Ingrid Haijer 2.10,46 p.r
                    Sylvia Wierstra 2.12.42 p.r
                          14 februari, Schoorl, GroetuitSchoorl,30km: Peter Pettinga 2.09.31
                    Rene Top 2.56.23 debuut
                    Kees Kuipers 2.56.24
                    Marieke Abbink 2.59.37 debuut
                    Ludo Abbink 2.59.38
                          6 februari, Norg, Crossduathlon: Elvira van Bolhuis 1:54,47 (6 lopen/19,5 fietsen/6lopen)
                          31 januari, Eelderwolde, De Groene 4 mijl Kees Kuipers 27,57
                    Jaap Kruiter 32,16
                    Olaf Groenbroek 32,25
                    Henry Schrijver 37,57
                    Robert Driesens 40,47
                    Ingrid Hayer 42,04
                    Sylvia Wiersra 42,03
                          2 januari, De Wilp, Nieuwjaarsloop, 21,1km en 10km: Marieke Abbink (21,1) 1.57,25
                    Ludo Abbink (21,1) 1.57,25
                    Kees Kuipers(10) 42,13