Uitslagen

UITSLAGEN

Ook een wedstrijd (ge)lopen? mail mij! 

  • 2024
  • 22 mei, Wijtgaart, Twirreloop, 16km:
  • Peter vd Z.           1:35,34
  • 18 mei, Delfzijl, Pinkstertail:
  • Peter P.
  • Rosalie
  • 15 mei, Leeuwarden, Potmargerun, 10km:
  • Peter vd Z.              56,25
  • 12 mei, Feerwerd, Dikke tien, 10km:
  • Karin                        56,53
  • 11 mei, St.Annaparochie, 10EM van St.Anna Parochie, 16,1km:
  • Ludo                    1:26,39 (2e plaats)
  • Marieke A.           1:30,50 (3e plaats)
  • Gieten, Magnesiumrun,
  • Rosalie               2:26,33
  • Frederiksoord, Kolonieloop, 10km:
  • Peter S.             1,02,30
  • Annemiek B.      1:17,42
  • 4 mei, Borger, Hunnenbedloop:
  • Marieke A.              52,06
  • Ludo                       52,07
  • Peter vd Z.             55,43
  • KoRo Frauenlauf Berlijn, 10km:
  • Anneke                1:07,09
  • 27 april Winsum, Artemisrun, 10km:
    Geartsje                 46,30(3e plaats)
  • 26 april, Kollum, Kollumerkatloop, 13,8km:
  • Peter P.               1.00,38 (p.r.)
  • Ludo                   1.06,00( debuut)
  • Marieke A.          1.12,03 (debuut)
  • 21 aprilLonden, MARATHON Londen:
  • Karin             4:12,34 (P.r. als moeder)
  • Enschede, ENSCHEDEMARATHON:
  • Gina              4:27,01 (p.r.)
  • Peter vd Z.    4:30,44
  • Halve marathon:
  • Marieke W.    2:11,43 (debuut)
  • Eveline          2:23,48 (debuut)
  • Vlieland, Vuurtorenloop, 10km:
  • Anneke          1:07,35
  • 20 april, Dokkum, Bonifatiusloop, 10km:
  • Laura              51.05
  • 17 april, Oudehaske  Nannewildloop , 10 km:
  • Ludo               48,21
  • Marieke          53,09
  • 14 april, Rotterdam, MARATHON Rotterdam:
  • Peter S.     4:54,11 (debuut)
  • Helmond, HalvevanHelmond, 21,1 km:
  • Linda R      2.03,29
  • Diony         2:03,29
  • 13 april, Ellertshaar, Hart van Drenthe, 22 en 28 km:
  • 22km;
  • Peter P.      2:06,33
  • 28km:
  • Henny        3:06,08
  • 7 april, Groningen, Urban Trail
  • Jaap K
  • Annemiek H.
  • Peter P.
  • Geartsje
  • Egbert
  • Marit
  • Annet
  • Anneke
  • Marieke
  • Lydia
  • Michel
  • Laura
  • 6 april, Groningen-Assen, NS GrAstrail, ruim 54 km!!:
  • Nicky       6:52,47 (strava geklokt)!!!
  • Sauwerd, RaitdaipRun, 
  • 5km:
  • Arjen                         19,52 (3e plaats)
  • 10km:
  • Laura                         54,32
  • 1 april, Stadskanaal, Klaptotklaploop, 5,7km:
  • Jaap K (met fam)      36,01
  • 30 maart, Valkenburg, Caubergtrail, 18km:
  • Jaap K.                  2:24,3`1
  • Vrouwenparochie, Molenloop, 21,1km:
  • Ludo                      1:53,15
  • Marieke A              1:59,31
  • 23 maart, Schiermonnikoog, Monnikenloop, 5.5, 10 en 16.1km:
  • 10km:
  • Bart                      46,01 (1e categorie 45+)
  • Ingrid                   1:09,46
  • Anneke                1:12,57
  • Michel                 1:12,58
  • 16,1km:
  • Peter P.               1:12,14
  • Frank                   1:12,14 (2e vrouw)
  • Egbert                 1:21,16
  • Wim                    1:26,45 (1e categorie)
  • Gina                    1:32,21
  • Peter vd Z.          1:33,48
  • Suzanne             1:33,50 (p.r.)
  • Robert D.            1:52,23
  • 7 maart, Annen, Annerboscross, ca 10km:
  • Marieke A.          54,19
  • 5km
  • Ludo                   24,32
  • 16 maart, 4e Trainingsloop Road to Rotterdam ca 31,31km:
  • Gina
  • Peter vd Z.
  • Leek, LeeksterLenteLoop, 5, 10 en 21,1km:
  • 5 of 10km:
  • 10 km:
  • Rickie                  57,14
  • 5km:
  • Geartsje              24,22 (met heit en dochter)
  • Henny                 32,11 (met dochter)
  • 10 maart, Barcelona, MARATHON Barcelona, 42.2km
  • Geartsje               3:52,22
  • 9 maart, Haren, Halve van Haren, 21,1km en 10 km:
  • Peter P.               1:35,03
  • Nicky                   1:35,16
  • Ilona                    1:38,01 (p.r.)
  • Joep                    1:44,10 (p.r.)
  • Egbert                  1:50,05
  • Ludo                    1:53,26
  • Wim                     1:55,25 (1e categorie)
  • Henny                  1:56,57
  • Marieke A.           1:57,07
  • Peter van der Z.  2:03,19
  • Jaap K.                2:04,36
  • Alexandra            2:07,01 (p.r.)
  • Rosalie                2:12,35
  • 10 km:
  • Marit                     45,05 (p.r.)
  • Olaf                      45,47
  • Johannes             49,33
  • Eveline                 57,07 (p.r.)
  • Lydia (met zoon)  58,40
  • Ingrid                    59,39
  • Robert                  1:01,21
  • Anneke                 1:04,21
  • Marit B.                1:04,41 (p.r.)
  • 3 maart, Goutum, Rondje Goutum, 30km:
  • 30km:
  • Peter vd Z.         3:07,27
  • 16,1km:
  • Ludo                  1:30,31
  • Marieke A.         1:30,19
  • 2 maart, Dark Sky Trail, ca 12km:
  • Anneke
  • Peter P.
  • Henny
  • Annet
  • 2 maart, Gasteren, Drentsche Aa, 24,5 km:
  • Nicky                 2:16,49
  • Gina                  2:53,48
  • 13,8 km:
  • Henk Jan          1:06,06
  • 24 februari, 3e Trainingsloop Road to Rotterdam 30km:
  • Marieke A.
  • Gina
  • Peter S
  • Henk Jan
  • 11 februari, Schoorl, GroetuitSchoorl, 30km:
  • 30 km:
  • Peter S.                2:59,27 (debuut)
  • Peter vd Z.           3:04,49
  • 10 km:
  • Rosalie                 1:08,33
  • 10 februari, Groningen, Lagro Ebens Nacht van Groningen, 5, 10,16.1 en 21.1km:
  • 5km: (start 21.15 uur)
  • Arjen                       19,06 (p.r.)
  • Robert                    29,48
  • Maartje                   31,21
  • Henry                     31,25
  • 10km: (start 20.15 uur)
  • Peter P                   42,02 (3e, 45+)
  • Bart                        42,52 (p.r.)
  • Ilona                       44,25
  • Egbert                    50,14
  • Wim                       50,54
  • Johannes               51,14
  • Marieke A.             51,30
  • Joyce                     52,06
  • Jaap K.                  53,19
  • Suzanne                55,16
  • Rosalie                  57,36
  • Eveline                58,34 (p.r.)
  • Marieke W.        1:01,33
  • Anneke              1:06,24
  • Michel               1:06,24
  • 16,1km:(20.00 uur)
  • Joep                 1:15,59 (p.r.)
  • Arnoud             1:31,12 (debuut)
  • Alexandra        1:34,39 (p.r.)
  • Diony               1:36,47
  • Linda O.           1:36,47
  • 4 februari, Roden, MensingeMarathon, 17km:
  • Egbert                 1:31,26
  • Wim                    1:33,36
  • Peter P.               1:36,03
  • Annet                  1:57,16
  • 25km:
  • Joyce                   2:23,55
  • Peter van der Z.  2:33,37
  • 31 km:
  • Geartsje               2:58,47
  • Schipborg, Arnoud Magnin Wintercross:
  • Marieke A.            46,25 (3e plaats, 50+)
  • Ludo                     44,08
  • 27 januari, 2e Trainingsloop Road to Rotterdam 25 km:
  • Marieke A.
  • Peter P.
  • Peter vd Z.
  • Peter S.
  • Geartsje
  • Suzanne
  • 21 januari, Assen, Bosmarathon, ca 21,1 km:
  • Peter vd Z.               2:16,32
  • 14 januari, Egmond, Halve van Egmond, 21,1km:
  • Peter S.                    2:02,09 (debuut)
  • 10,6km:
  • Henk-Jan                      47,59
  • 7 januari, Leeuwarden, Douwe Kleefstraloop, 16,1km:
  • Marieke A.                1:29,31
  • 6 januari, Aalden, Aalden Ronddomme, 10km:
  • Marieke W.               1:02,37
  • 1e Trainingsloop Road to Rotterdam, 20km:
  • Gina
  • Peter P.
  • Suzanne
  • Peter S.
  • 2023:
  • 30 december, Blijham, Oudejaarsloop, 21,1km:
  • Karin                            2:05,15
  • Gorredijk, 4 mijl:
  • Geartsje                         28,52
  • 23 december, Balk, Gaasterlan Run, 21,1km
  • Peter vd Z.                  2:05,21
  • Delfzijl, Dijkloop, 10 km en 15km:
  • Peter P.                         42,13 (1e 40+)
  • Rosalie                      1:02,18
  • Annet                        1:03,54
  • 15 km:
  • Peter van der Z.       1:26,25
  • 30 km:
  • Geartsje                   2:46,11 (3e overall)
  • Leek, Santa Run, ca 4km:
  • Marit, Joep en kinderen
  • Groningen, stadsparkloop, 10 km:
  • Marieke A.
  • 16 december, Ameland, Adventurerun, 10km:
  • 5km:
  • Arjen                        20,38
  • 10km:
  • Olaf                          48,47
  • Heleen                  1:04,19
  • Marieke W.           1:06,54
  • 15 december, Stadspark Groningen, Nightrun, 6 en 10km:
  • Egbert
  • Wim
  • Suzanne
  • Peter P.
  • Peter S.
  • Joep
  • Peter vd Z
  • 6km:
  • Annemiek
  • 10 december, Peize, decemberloop, 15km:
  • Peter vd Z.          1.27,04
  • 2 december, Leek, Nienoord crossloop, 10 km:
  • Peter P.                 45,51
  • Heleen                  59,32
  • 26 november, Groningen, Kill the hill, 8 en 12,5km:
  • 12,5 km:
  • Geartsje           1:19,23
  • 8 km:
  • Peter vd Z.      1:02,26
  • Zeijer Strubbenloop, Zeijen, 10km:
  • Annet               1:04,03 (p.r.)
  • Anneke            1:05,10
  • San Sebastian, 10km:
  • Johannes            51,05
  • 19 november, Nijmegen, Zevenheuvelenloop, 15km:
  • Peter S.            1:26,55
  • Linda R.           1:27,21
  • 18 november, Nijmege, kleintje 7 Heuvelen, 7km:
  • Rosalie               40,47
  • 10 en 11 november, Schiermonnikoog,  Devilstrail, 10km, 16km en 30km:
  • 30 km:
  • Nicky                 3:03,15
  • 16km:
  • Peter P              1:18,55
  • Marc                  1:24,16
  • Joyce                 1:32,43
  • Jaap                   1:43,40
  • Daryoush           1:46,51
  • Jaap O.              1:49,16
  • Peter vd Z          1:54,17
  • Heleen               1:57,56 (+extra rondje)
  • Michel                2:20,39
  • 10 km
  • Marc                     45.52
  • Peter vd Z         1:06,02
  • Annet                1:11,22
  • Robert D.          1:11,22
  • Anneke             1:11,58
  • 5 november, New York, MARATHON:
  • Marieke A.      4:37,29 (debuut)
  • 5 novemberTerschelling, Berenloop, 21,1km:
  • Peter vd Z.     2.00,38
  • 4 november, Groningen, plantsoenloop, 8 km:
  • Steven.           38,56
  • Rosalie           47,01
  • Op de 1 km:
  • Marit met Isa
  • Ilona met Tim
  • Suzanne met Elena
  • Johannes met Thomas
  • 4 november, Terschelling, Berenloop, 10 km en 21,km:
  • Maartje          1:08,57 (p.r.)
  • 29 oktober, Delfzijl, 4 Zeemijlenloop, 7,4km:
  • Peter P.           30,54 (2e bedrijventeam)
  • Nijverdal, Diepe HelHolterbergloop, 21,1km:
  • Geartsje       1:39,42
  • 21 oktober, Appingedam, Ekensteinloop, 5 en 10km:
  • Peter P            42,05
  • 5km:
  • Olaf                 22,17
  • Rosalie            27,15
  • 15 oktober, Amsterdam, MARATHON:
  • Marit            3:59,06 (debuut)
  • Joep            4:07,16 (debuut)
  • Gina            4:35,48 p.r.
  • 21,1km:
  • Karin           2:01,24
  • 14 oktober, Zuidlaren, Zuidlaardermarktloop,5km:
  • Geartsje        21,17
  • 8 oktober, Groningen, 4 mijl:
  • Arjen             25,09 p.r.
  • Peter P.         26,32
  • Geartsje.       28,01 (3e 35+) 2x 4 mijl gelopen
  • Egbert           30,01
  • Miranda        31,39
  • Arnoud         32,56
  • Suzanne       33,16 p.r.
  • Jaap O.         33,23
  • Peter vd Z    34,21
  • Peter S.        34,32
  • Rosalie         36,01
  • Marieke W.   36,35 p.r.
  • Karin             36,41 ( met Ward)
  • Lisette           37,46 p.r.
  • Charlotta      38,17
  • Robert D.      38,54
  • Marit B.         38,56
  • Annet            39,28
  • Annemiek     40,37
  • Marlous        40,40
  • Jaap K.         45,14 (met dochters)
  • Maartje         51,46
  • 1 oktober, Drachten, 8vanDrachten:
  • Geartsje      34,34 (2e vrouwen 40+)
  • Groningen, Obstakelrun, ca 8km:
  • Rosalie
  • 30 september, Rolde, Roldertorenrun, 10 en 21,1km:
  • 10km:
  • Anneke   1;08,54
  • 21.1km:
  • Annet        2:28,21(debuut)
  • Egbert       1.54,33
  • Peter P.     1:54,34
  • Alexandra 2:12,54(debuut)
  • Michel       2:28,21
  • Zwaagwesteinde, Fytrisloop, 21,1km:
  • Marieke A. 2:08,32
  • Uithuizermeeden, Eemsmondloop, 5 km:
  • Olaf             22,30
  • Groningen, Obstakelrun, ca 8km:
  • Jaap K.
  • 15 september, Groningen, Campus trail, ca 5,5km:
  • Peter vd Z.
  • Peter P.
  • Egbert
  • Annet
  • Lisette
  • Michel
  • 9 september, Winschoten, RunvanWinschoten, 10km:
  • Geartsje 2x 10km  48,28 en 50,33
  • 29 juli, Lauwersoog, Halve marathon, 21,1km:
  • Lydia             2:08,30
  • 23 juli, Stiens, Ronde van Stiens, 21,1 km:
  • Nicky            1:42,07
  • 15/16 juli, Groningen, Kardingerbultra, meerdere uren loop:
  • Geartsje     11:53,39 (ruim 80 km!!)
  • 9  juli, Terwispel, 10 km:
  • Geartsje        45,55 (1e plaats)
  • 1 juli, Loppersum, Lopstertorenloop, 10 km:
  • Peter P.          42,38
  • 5km
  • Olaf                22,22
  • 24 juni, Appingedam, stadsloop, 5 en 10 km:
  • 10 km:
  • Peter P.           44,44
  • Nicky               44,22
  • Geartsje          45,21
  • 5km
  • Rosalie           28,10
  • 22 juni, IJsland, Midnight Sun run, 10 km:
  • Linda P.       1:04,41
  • 17 juni, Assen, TTRun, 14,6km:
  • Egbert        1.15,18 (p.r.)
  • 14 juni, Middelstum, Hippolytusrun, 5 en 10km:
  • Peter P.         46,30
  • 11 juni, Groningen, Dwars door Groningen:
  • Peter S.      1.00,27
  • Annemiek   1:03,19 (p.r.)
  • Marit B.       1.11,42
  • Michel         1.11,41
  • Arnoud        1.04,57
  • Robert D.     1:06,02
  • Nina
  • 5km:
  • Geartsje.       29,05
  • Anneke          36,53
  • 13 mei, Leeuwarden , LoopLeeuwarden 10 en  21.1km:
  • Karin             1:58,27
  • 10 km:
  • Joep                 49,49
  • 13 mei, Gieten, RunvanGieten, 21.1km en 10 km:
  • Rosalie          2:27,52
  • Geartsje        1:40,26
  • Lydia             2:21,57 p.r.
  • Marieke A.    2:13,12
  • 10km:
  • Jaap K.             53,57
  • 6 mei, Borger, Hunebedloop, 5 en 10km:
  • 5km:
  • Henny         32,32 (met dochter)
  • 10km:
  • Annet        1:05,25
  • Michel       1:05,53
  • 23 april, Londen, Londen MARATHON, 42,195km:
  • Suzanne          4:21,26 p.r.
  • 23 april,  Vlieland, Vuurtorenloop, 10km:
  • 10km:
  • Annemiek         1:04,56 (p.r.)
  • Marit                    48,32  (3e overall, 1e leeftijdscategorie!!)
  • Joep                    49,40
  • 21,1km:
  • Marieke A.            2:05,59
  • Lydia                     2:22,27
  • 22 april, Dokkum, Bonifaloop, 21,1km:
  • Henny                    1:53,08
    16 april,
     Rotterdam, MARATHON, 42,2 km:
  • Gina                      4:38,59 (debuut)
  • Abigail                  4:50,23 (debuut)
  • Karin                     tot 29 km (opgave)
  • Ilona                     3:34,09 (p.r. 68 tellen)
  • 16 april, Hoogeveen, Cascaderun, 10 mijl:
  • Peter vd Z.            1:31,59
  • 10 april, Stadskanaal, Klaptotklaploop, 10 km:
  • Jaap K                  53,00
  • 9 april, Parijs, MARATHON,42,2KM:
  • Egbert.               4:00,38
  • 2 april, Urban Trail, Groningen, 11-12km:
  • Michel
  • Henry
  • Robert D.
  • Marit (en dochter)
  • Annet
  • Lydia
  • Marieke A.
  • Charlotta
  • Henny
  • Anneke
  • Lisette
  • Jaap K (en dochter)
  • 1 april, Sauwerd, Raidaiprun,16.1km:
  • Geartsje.             1.16,26 (1e plaats)
  • Karin.                  1.30,45
  • 25 maart, Kampen, Bruggenloop, 21.1km
  • Henny                 1.47,27
    25 maart,
     Schiermonnikoog, Monnikenloop, 5,10 en 16,1km:
  • 5 km:
  • Charlotta.             33,11
  • Yvonne.                35,15
  • 10km
  • Annet                1.06,33
  • Ingrid.               1.06,33
  • Jaap K.                55,25
  • Michel               1.06,32
  • Peter vd Z         1.00,46
  • Robert D.          1.07,43
  • Anneke             1.07,43
  • 16.1km:
  • Frank.                1.07,01
  • 18 maart, Groningen, Road to Rotterdam, 35km:
  • Abigail
  • Gina
  • Suzanne
  • 18 maart, Leek, Leeksterlenteloop, 2 en 5km:
  • 2km:
  • Marit              8,51 (1e prijs  als budy framerunner)
  • 5km:
  • Geartsje       25,19 (met dochter)
  • Henny          33,59 (met dochter)
  • 10km:
  • Olaf              47,24
  • 11 maart, Haren, Halve van Haren, 10 en 21,1 km:
  • afgelast, zij hadden graag mee gedaan:
  • Robert D , Anneke, Marieke, Yvonne S, Karin, Henny, Steven, Jaap K, Michel, Ilona, Bart, Lydia, Gina, Lies, Peter vd Z., Marit,  Geartsje, Johannes, Joep, Marieke A., Lydia, Abigail, Rosalie, Joyce.
  • 25 februari,Groningen, Road to Rotterdam, 30km:
  • Gina
  • Abigail
  • 25 februari, Langezwaag, 8vanLangezwaag, 10 km:
  • Geartsje          52,36 (met Heit)
  • 18 februari, Groningen, Nacht van Groningen, 5, 10, 16,1 en 21,1km:
  • Lisette              31,19
  • Naomi              31,20
  • 10km:
  • Jaap K.              53,42
  • Peter P.             44,06 (1e plaats 45+)
  • Wim                  51,27
  • Bart                  45,48
  • Peter S.         1:03,17
  • Annemiek      1:06,21
  • Olaf                  48,05 (2e plaats50+)
  • Ellen                 57,03
  • Egbert              49,39
  • 16,1km:
  • Geartsje          1:16,22 (3eplaats overall)
  • Marieke A.      1:33,37
  • Jaap O.          1:47,30
  • Lydia              1:46,12
  • 21,1km:
  • Suzanne        2:02,01
  • 12 februari, Roden, MensingeMarathon, 17km, of  25,5km:
  • 17km:
  • Peter vd Zee    1:49,11
  • Wim                 1:33,39
  • Peter P.            1:55,46
  • Annet               1:55,45
  • Geartsje           1:25,13 (1e)
  • 25,5km:
  • Joyce                  2:21,16 (3e)
  • Gina                   2:55,52
  • Abigail                2:55,50
  • 28 januari, Havelte, Hunebedloop, 7,5km en 15km:
  • Bart                   35,09
  • 15km:
  • Peter vd Z.     1:29,49
  • 28 januari, Groningen, Road to Rotterdam, 25km:
  • Peter P
  • Egbert
  • Gina
  • Abigail
  • Ingrid
  • Henny
  • 22 januari, de Onlanden, Groene4mijl:
  • Robert                  40,32
  • 14 januari, Appelscha, Drents-Fries-Wold, 22 km:
  • Ingrid                  2:39,54
  • Gina
  • 13km:
  • Karin                   1:30,31
  • 8 januari, Egmond, Halve van Egmond, 21,1km:
  • Marit                  1:50,41(p.r.)
  • 7 januari, Zweelo, Aalden Rondomme, 10km:
  • Marieke            1.04,12
  • 7 januari, Groningen, Road to Rotterdam, 20km:
  • Egbert
  • Gina
  • Abigail
  • Peter P.
  • Henny
  • Ingrid

2022:

  • 31 december, Usquert, Oudejaarsloop, 13 en 21,km:
  • 21,1km:
  • Peter P.           2:06,04
  • Suzanne         2:06,04
  • 13km:
  • Wim                1:19,47
  • 18 december, crossloop Lutenberg 10,6 km:
  • Ilona                   51,01 
  • 18 december, Peize, Decemberloop, 10km en 15km:
  • Yvonne vd M.    1.11,13
  • 15km:
  • Peter vd Zee.     1.25,07
  • 17 december , Ameland, Adventureloop, 10km of 21,1km:
  • Peter P.                45,41
  • Yvone S.           1.05,07
  • Marieke W.      1.07,13
  • Annet               1.08,27
  • Olaf                      49,56
  • Marit.                   48,48
  • Joep.                    48,40
  • 21,1km:
  • Berber.               2:20,02
  • 11 december, Appelscha, Groen cross
  • Peter van der Zee        1.46,07
  • 11 december, Leeuwarden, BCLLoop, 10km:
  • Olaf                     47,21
  • 3 december  Leek cross 10km:
  • Peter van der Zee          58,58
  • 20 november, Kill the Hill, 17km
  • Joyce                             1:44,03 (3e plaats)
  • 20 november, Groningen, stadsparklopen, 7km:
  • Lies
  • 19 november, Groningen, Nightrun, 6 of 10km:
  • Egbert
  • Floor
  • Peter P.
  • Joyce
  • Jaap
  • Yvonne
  • Peter vd Z
  • Michel
  • Suzanne
  • Wijbe
  • Marit B.
  • Joep
  • Marit
  • Annet
  • Anneke
  • 12 november, Schiermonnikoog, Devilstrail, 15,8km:
  • Jaap                    1:42,57
  • Michel                2:11,09
  • Peter vd Z         1:45,39
  • Daryoush          1:58,18
  • Peter P.             1:14,33  (1e plaats 45+)
  • Karel                 1:46,14
  • Joyce                 1:26,55  (2e plaats 40+)
  • Als team Petersport 1e in het loopgroepen klassement !
  • 11 november, Schiermonnikoog, Devilstrail, 10km:
  • Anneke             1:09,20
  • Peter vd Z         1:00,34
  • 6 november, Terschelling, Berenloop, 21,1km:
  • Ingrid               2:06,08
  • 6 november, Survivalrun Zernike
  • Met o.a. Joyce en Joep
  • 5 november, Terschelling, Berenloop, 10km:
  • Maartje            1:09,50 (debuut)
  • 5 november, Groningen, plantsoenloop, 8km:
  • Nicky                  33,45
  • Henry                 51,18
  • 4km:
  • Marit                17,43 (1e 35+)
  • 30 oktober, Delfzijl, Zeemijlenloop, 4 zeemijlen:
  • Peter P.              29,41
  • 22 oktober, Appingedam, Ekensteinloop, 5 en 10km, 14.00 uur:
  • Peter P.              40,41(3e, leeftijdscategorie)
  • 16 oktober, Amsterdam, MARATHON, 42,2KM:
  • Ellen              4:42,27 (debuut)
  • 21,1km:
  • Karin             2,03,25
  • 16 oktober, Groningen city Running en Baxbier ca 10 km:
  • Michel
  • Peter P.
  • Robert
  • Maartje
  • Thom
  • 9 oktober, Groningen, 4 mijl:
  • Peter P.               38,00
  • Joep                     29,53
  • Marit                   28,17 p.r.
  • Egbert                 31,00
  • Gina                    32,36
  • Geartsje              34,26
  • Victor                  32,34
  • Jaap K.                 31,39
  • Jaap O.                32,41
  • Lisette                 38,45
  • Floor F                37,59 p.r.
  • Job                      32,17
  • 1 oktober, Uithuizermeeden, Eemsmondloop 5 en 10km:
  • Peter P.           41,01
  • 1 oktober, Rolde, Roldertorenrun, trail 10 km:
  • Michel             1:06,04
  • Yvonne            1:02,27
  • Robert            1:08,15
  • Peter vd Z.     1:08,02
  • Anneke           1:04,29
  • 24 september, Marum, MaRun 5km:
  • Geartsje met dochter  27,08
  • Victor met dochter      25,54
  • 23 september, Martinimarathon, 10 km en of 2195 meter, samen als team een marathon lopen:
  • Team 1: (3:34,21)
  • Geartsje (T1 loper 1)   10,06 p.r.
  • Ingrid (T1 loper 2)       56,19
  • Marit (T1 loper 3)        46,37 p.r.
  • Joyce (T1 loper 4)        49,50
  • Jaap K. (loper 5)           51,28
  • Team 2: (3:36,20)
  • Yvonne S.(T2 loper 1)   11,51 p.r.
  • Bart (T2 loper2)            46,49
  • Johannes(T2 loper 3)    49,53 (debuut)
  • Anneke T2 (loper 4)   1:05,17
  • Ilona(T2 loper 5)           44,40
  • 9 september: Sjouwen door Beem, ca 7,5km:
  • Peter P
  • Geartsje
  • 29 augustus, Ten Boer, Jannes Nijboerloop, 5 en 10km, 19.00 uur:
  • Peter P.        41,59
  • 28 augustus, Groningen, Bommen Berendloop, 4mijl, 10km en 21,1km:
  • 4 mijl:
  • Victor         29,01
  • 10km:
  • Geartsje    47,06 (26 weken zwanger!)
  • Robert D. 1:00,15
  • 21,1km:
  • Ingrid       2:19,19
  • 30 juli, Lauwersoog, Halve van Lauwersoog, 21,1km:
  • Ingrid.  2:15,19
  • Gina.    2:15,19
  • 17 juli, Groningen, Kardingerun:
  • Jaap K.       
  • Marit
  • Joep
  • 10 juli, Stadskanaal Rode loper trailrun, 10km:
  • Jaap K          52,03
  • 10 juli, Terwispel, Loop Terwispel, 4 mijl en 10km:
  • 10km:
  • Geartsje  47,09
  • 4 mijl:
  • Victor
  • (en ook de kinderen actief!)
  • 9 juli, Cityrunning ca 14 km incl. bierproeferij:
  • Anneke
  • Annet
  • Marleen
  • 2 juli, Groningen, Kardingerbultra:
  • Geartsje   4x6,7km
  • 25 juni, Appingedam, Stadsloop 5km:
  • Peter P.              21,32 (1e plaats bedrijvenloop teams)
  • Geartsje            21,34 (2eplaats
  • 12 juni, Hoogeveen, Cascaderun, 16,1km:
  • Peter P.            1:08,25 (2e plaats bedrijven teams
  • Anneke            1:48,30
  • 8 juni, Middelstum, Hippolytusrun, 5 en 10 km, 19.30 uur:
  • Peter P.       40,05 (2e plaats 40+)
  • 5km:
  • Olaf              23,37
  • 4 juni, Stockholm, marathon, 42,2km:
  • Marleen    5:14,15 (p.r.)
  • Linda R     4:33,00 (debuut)
  • 29 mei, Wijster, uurloop Colduvamrun:
  • Geartsje  ca 11,77km
  • Egbert     ca 10,27km
  • Ingrid     ca  7,65km
  • 14 mei, Stedum, Steemer Omloop, 10km, 17.00 uur:
  • Peter P.           40,09 (2e plaats categorie)
  • 8 mei, Feerwerd, dedikketien,10 km:
  • Bart                 43,07
  • Gespot:
  • Thom              48,50
  • 1 mei, Ibiza, halve marathon, 21,1km:
  • Anneke          2:34,00
  • 24 april, Enschede, halve marathon, 21,1km:
  • Marleen        2:22,11
  • Martha          2:22,11
  • Diony            2:02,12 (debuut)
  • Linda R.        2:02,12
  • Ook gespot:
  • (Tineke)       2:22,11
  • 22 april, Kollum, Kollumerkatloop, 13,8km:
  • Peter P.         1.04,31
  • Ilona             1.04,30 (2e plaats)
  • 18 april, Stadskanaal, Klap totklaploop
  • Jaap Kruiter      54,40
  • 10 april, Groningen, Urbain Trail, 10km:
  • Peter P.
  • Floor
  • Linda G
  • Jaap
  • Egbert
  • Joep
  • Marit
  • Geartsje
  • Victor
  • Henry
  • Robert
  • Diony
  • Suzanne
  • 27 maart, Zanvoort circuit, 4km:
  • Joep  en Marit en zoon Lasse     28,35
  • 26 maart, Monnikenloop, 5 en 10km en 10mijl:
  • 10km:
  • Henry            1:05,37
  • Michel           1:07,30
  • Charlotta       1:05,46
  • Linda S.            59,47
  • Frouwke           59,37 1e plaats categorie!
  • Yvonne Siertsema 1:05,47
  • Doejinda        1:04,18
  • Anneke           1:12,46
  • Robert            1:10,46
  • 16,1km:
  • Jaap Kruiter      58,36
  • Peter Vd Z     1:00,42
  • Ingrid            1:47,26
  • 5km:
  • Wijbe de Vries   29,35
  • 20 maart, Zac Freudenberg cross, 7km:
  • Geartsje  31,57 (1e plaats)
  • 12 maart, Groningen, Nacht van Groningen, 5km en 10km:
  • 5km:
  • Annet      30,41
  • Anneke    33,48
  • Peter P.   18,42
  • Michel     30,41
  • 10km:
  • Geartsje 41,23 p.r.
  • Egbert    45,35
  • Jaap        49,44
  • 5 maart, Haren, HalvevanHaren:
  • 12,3:
  • Yvonne S         1:16,28
  • Charlotta        1:16,28
  • 21,1km:
  • Michel            2:26,54
  • Robert D.        2:26,48(debuut)
  • Gina                2:14,25
  • Ilona               1:38,07(p.r.)
  • Geartsje          1:32,59(p.r./2e categorie)
  • Ingrid              2:14,26
  • Ellen                2:05,17
  • Jaap                 1:59,51
  • Egbert             1:44,26
  • Marleen           2:23,39
  • Bart                  1:43,19
  • Steven              1:53,08
  • Karel                2:03,10
  • Martha             2:23,39
  • Riepko              1:32,42(p.r.)
  • Henry                2:26,57(debuut)
  • Linda P.            2:09,05(p.r.)
  • Abigail               2:14,25
  • (Thom)              2:04,55 
  • 26 februari, 8 van Lange Zwaag:
  • Geartsje (met Heit)  51,31
  • 2021:
  • 18 december, Ameland, Adventurerun, 21,1km:
  • Yvonne S.              2:09,40
  • 10 km:
  • Olaf.                        49,50
  • 21 november, Baggelhuizer cross, 8km:
  • Peter vd Z                  49,33
  • 13 november, Schiermonnikoog, Lucifertrail, ca 15km:
  • Peter van der Z       1:50,04
  • Jaap                        1:49,38
  • Joyce                      1:42,54
  • Karel                      1:45,33
  • Peter P.                  1:23,44
  • Michel                    2:19,51
  • Yvonne S               1:57,35
  • Doejinda               1:58,36
  • Geeske                 1:58,34
  • Robert Driesens    2:15,04
  • Anneke                  2:15,06
  • Marleen                 2:15,05
  • 12 november, Schiermonnikoog, Nighttrail, ca 10km:
    • Anneke                 1:05,41
  • 7 november, Terschelling, Berenloopterschelling, 42,190 km MARATHON:
  • Geartsje 3:34,53 p.r.
  • 6 november Plantsoenloop:
  • 8 km:
  • Robert D.   49,31 p.r.
  • Henry.       54,11
  • 4km:
  • Steven.      18,39
  • 31-10-21,Delfzijl, 4 zeemijlen, 7,4 km:
  • Peter P.       29,34
  • Olaf.            34,35
  • 24 Oktober Groningen Urban Trail 5 en 10 km:
  • 5km:
  • Jaap Kruiter met dochters
  • Karin met zoon
  • 10km:
  • Thom Snijder, Peter Pettinga, Floor Funke, Marit, Ineke, Anneke, Marleen
  • 17 oktober, Asser stadsloop:
  • Olaf  Groenbroek    47,10
  • 17 oktober, Amsterdam, Amsterdam Marathon:
  • Halve:
  • Charlotta.   2.04,59 (debuut)
  • Yvonne.      2.07,33
  • Hele MARATHON:
  • Marleen.    5.50,46 (debuut)
  • Martha.     5.50,47
  • Ilona.        3.35,17. ( debuut)
  • Egbert.     3.50,16 (officieel debuut)
  • 16 oktober, Runforestrun.nl/indiansummer, 19km:
  • Ingrid
  • 10 oktober, 4 mijl van Groningen:
  • Wijbe de Vries                  33,26
  • Riepko Buikema              26,58
  • Peter P. (en Merle)          41, 31 (41,30)
  • Egbert                               29,08
  • Geartsje ( met dochter)  34,19
  • Robert D.                         38,34
  • Moniek V.                         36,35
  • Victor                               31,24
  • Linda P.                            38,06
  • Gina                                 35,54
  • Sandra                             41,31
  • Jaap                                 30,46
  • Karin (met zoon)            40,21
  • Oane Smit (met zoon/dochter)
  • Ook gezien:
  • Kees de Bruin                 34,26
  • Dorothee                         34,24
  • e.a.
  • 26 september, Berlijn, Berlin-MARATHON, 42.1km:
  • Karin               4:32,00
  • City Run olv Richard, 10.00 uur, ca 8km:
  • Peter P. ,Geartsje, Victor, Henry, Robert D. en Thom
  • Nederland voor KiKa, 15 km:
  • Bart Smit     1:12,48
  • Kardinge, Kardingerun.nl, 3 en 6,6km:
  • Jaap(met dochters)        49,28  (6,6km)
  • Marit (met zoon en dochter) (3 km)
  • 25 september
  • ThesingeThesingerun, 21,1km:
  • Geartsje              1.37,07 (1e)
  • Marit                   1.53,59 (Debuut)
  • 18 september, Leeuwarden, Adventure run:
  • Peter (En Vigo)   1:47,59
  • 17 september, Groningen, Martini TIEN:
  • Ingrid                     58,24
  • 12 september, Emmeloord, Fish Potato Run, 4 mijl:
  • Wijbe                        33,41
  • 28 augustus, Odoorn, Runforestrun.nl/hondsrug, 13km:
  • Ingrid                     1:33,11
  • 9 juli, Bike-Run-Bike (19,5/5,2/13,3km):
  • Willem, Peter vd Z, Peter P., Matthijs,
  • Ingrid, Carla,Elvira, Kees.
    • 28-30 mei ReitdiephavenRun:
    • Oane (5km)               23,45
    • Maarten (5km)          26,04
    • Wijbe (5km)               26,18
    • Suzanne(met baby)  34,54
    • Geartsje                     43,25
    • Geartsje met dochter (5km) 27,17!
    • Ilona (i10,35km)       44,25
    • Egbert                        47,16
    • Oane
    • Joyce                           52,24
    • Linda P                       58,50
    • Ellen                           58,41
    • Diony                         56,53
    • Diony (5km)              34,54
    • Linda R                      56,53
    • Anneke 10km           59,15
    • Anneke 5 km             30,13
    • Yvonne                       57,54
    • Charlotta                   58,39
    • Robert(10,3km)      1:08,00
    • Sandra (11,17km!) 1:23,00
    • Ook gezien:
    • Peter vd Hulst        1:06,00
    • Thom (5km)               32,01
  • 11 april, "MARATHON Parijs":
  • Egbert Bakker       3:50,10 (debuut)
  • LeeksterLenteLoop
  • 20 tm 28 maart, Leekster-lente-loop
  • 27 maart:
  • 10km:
  • Peter Pettinga            49,48
  • Wim Rosing                49,48
  • 21,1km:
  • Henny Holtman       1.43,13 (p.r. zelf geklokt)
  • 24 maart:
  • Geartsje Hoekstra, (verstandig)uitgevallen op de marathon, wel een p.r. op de 30km 2u 33!!
  • 21 maart
  • Egbert Bakker      1:39,54 (p.r. zelf geklokt)
  • 20 maart:
  • Anneke
  • Marleen
2020:
 
  • 4 oktober, MARATHON "Londen" Lauwersoog-Kromme Riet:
  • Suzanne                 4:23,14(Debuut)
  • 3 oktober Vuurtorentrail, 18km:
  • Peter van der Zee 2:10,08
  • 26 september, Thesingerun, 10km:

  • Geartje              43,10(1e plaats)
  • Anneke          1:01,46
  • Olaf                  47,19

18 september, Martinimarathon, 42,195km(estafette)

  • 1.Wietske Lambert, 2,2km(T1)
  • 2.Ingrid Hayer(T1) 56,20
  • 3.Henny Holtman(T1) 47,22
  • 4.Oane Smit(T1) 49,18
  • 5.Karel de Jong(T1) 49,58
  • 1.Sandra Bousema, 2,2km(T2)
  • 2.Riekpko Buikema(T2) 42,30
  • 3.Bart Smit(T2) 45,31
  • 4.Jaap Kruiter(T2) 48,37
  • 5.Yvonne Siertsema(T2) 52,44
  • 1. Johannes van der Meij, 2,2km(T3)
  • 2.Olaf Goenbroek(T3) 50,06
  • 3.Ilona Meijer(T3) 44,49
  • 4.Monique Vronik (T3) 56,52
  • 5.Joyce Hijmans(T3)  52,03
  • 12 september, Assen, 4mijlvanAssen, 4 mijl:
  • Oane Smit                            30,15 (Liselot 28,01!)
  • 7 maart Halve-marathon-van-haren, 21,1km:
  • Riepko Buikema                     1:33,00(debuut)
    • Ilona Meijer                            1:38,09(debuut)
    • Olaf Groenbroek                    1:46,28(rentree na 29 jaar op de halve)
  • Wim Rosing                           1:50,45(dik p.r., debuut)
  • Steven Hoekstra                    1:51,50(debuut)
  • Jaap Kruiter                           1:53,33(p.r.)
  • Karin de Roo                         1:55,18
  • Karel de Jong                        1:55,33
  • Monique Dijkinga                  1:57,15(super actie)
    • Peter vd Hulst                       1:57,55(als haas)
  • Yvonne Siertsema                1:58,53(p.r.)
  • Henny Holtman                    1:59,14(debuut)
  • Ingrid Haijer                          2:02,43
  • Peter van der Zee                 2:03,30
  • Jos Klungers                          2:06,36
    • Michel Willems                      2:25,54(debuut)
    • Anneke                                 2:25,54(debuut)
    • Marleen de Jonge                 2:25,55(als haas)
    • 12,3km:
  • Eva Klat (12,3km)                   1:01,21(p.r.)
  • 4mijl:
  • Liselot Smit(dochter Oane en Inge)   28,24 (3e plaats!)
  • Oane Smit                                           29,45
  • 29 februari, Groningen, NachtvanGroningen, 5, 10km of 16,1km:
5km:
  • Floor Funke                          27,47
  • Henry Schrijvers                  31,32
  • Wijbe de Vries                      27,31
  • Riepko Buikema                  22,55
  • Peter vd Hulst                     29,04
  • Henny Holtman                  25,16
  • Peter Pettinga                    29,32
  • Robert Driesens                 29,31
  • Jaap Kruiter                        24,22
  • Ilona Meijer                        20,35
  • Yvonne  Siertsema            25,32
  • Joyce Hijmans                    27,32
  • Peter vd Zee                      27,09
  • 10km:
  • Anneke                          1:04,10
  • Laura Hoogeveen            54,01
  • 16,1km:
  • Wim Rosing                   1:19,53
9 februari, Smilde, Diependal-trail, 17km:
Peter van der Zee               1:47,18
8 februari, Besthemerberg, 21,1km:
Ingrid Hayer                        2:28,49
8  februari Gieten, 3-meren-cross, ca 11km:
Thom Snijder                          59,48
Laura Hoogeveen                1:03,51
Anneke                                 1:14,38
  • 2 februari, Midwinter minimarathon, Apeldoorn, 10mijl:
  • Daryoush   Dashti             1:35,41

Mensingemarathon, 17km/34km:

  • Thom Snijder (34km)       3:18,53 1e man
  • Ilona Meijer                      1:23,05 1e vrouw
  • Karel de Jong                  1:33,09
  • Wim Rosing                    1:33,25
  • Jos Klungers                   1:33,25
  • Karin de Roo                   1:35,25
  • Jaap Kruiter                    1:35,47
  • Joyce Hijmans                1:40,40
  • Ingrid Hayer                    1:43,53
  • Yvonne Siertsema          1:42,50
  • Monique Dijkinga           1:45,18
  • Peter vd Hulst                 1:45,18
  • Peter van der Zee          1:47,17
  • Charlotta Tomasoa        1:48,50
  • Anneke                           1:59,40

19 januari, De Groene 4mijl:

  • Robert Driesens
  • Oane Smit
  • Anneke 
  • 12 januari, Egmondkwartmarathon, 10,5km:
  • Wijbe de Vries                     1:03,27
  • Zac Freudenburg Cross, 5 km:
  • Anneke                                  n.b.
  • 11 januari, Appelscha, DrentsFrieseWold,14km:
  • Karin de Roo                       1:24,48
  • 2019
19 december,Peize, Decemberlooppeize, 10km:
Laura Hoogeveen                51,48
  • 14 december, Ameland, Adventurerun, 10 of 21,1km:
  • Jos Klungers                       2:01,22
  • Yvonne Siertsema            2:08,00 p.r.
  • 10km:
  • Olaf Groenbroek               48,15
  • Peter van der Zee            57,19
  • Annet Westert               1:11,31
  • 30 november, Norg, Herfstcross, 9km:
  • Peter van der Zee           52,36
  • Monique Vronik              53,23
  • Ingrid Hayer                    59,52
  • Zeijen, Zeijer strubbenloop, 10km:
  • Laura Hoogeveen           54,40
  • Anneke                      ca1:01,00
  • Maastricht, Maastrichturbantrail:
  • Marleen de Jonge
  • Vera de Jonge
  • Jaap Kruyer
  • 24 november, Drouwen, Boomkroonpad-cross-drouwen, 8,7km:
Monique Dijkinga                 58,11
  • 17 november Nijmegen, Zevenheuvelenloop, 15km:
  • Daryoush Dashti               1:22,06
  • Linda Rutkens                   1:28,40
  • Marleen de Jonge            1:28,41
  • 16 november, Eelde Airportnightrun, 10km:
  • Yvonne Siertsema
  • Henny Holtman
  • <li style="background-attachment: scroll; background-clip: border-box; background-color: transparent; background-image: none; background-origin: padding-box; background-position-x: 0%; background-position-y: 0%; background-repeat: repeat; background-size: auto; border-image-outset: 0; border-image-repeat: stretch; border-image-slice: 100%; border-image-source: none; border-image-width: 1; font-size: 100%; outline-color: invert; outline-style: none; outline-width: 0px; vertical-align: baseline; border-width: 0px; border-color: currentColor; border-style: none; padding: 0px; margin: 0px;"%

Uitslagen 2016

      31 december, Gorredijk, Olliebollenloop, 10km:
  • Remko van der Sluis         43,32 (p.r.)
      31 december, Blijham, Oudejaarsloop, 21,1km:
  • Richard Aalders                1:28,48
  • Margreet Kammenga       2:13,07
      28 december, Roden, Trailrun, 30km:
  • Richard Aalders         2:40,46 (p.r.)
      17 december, Ameland, Adventurerun, 21,1km:
  • Rene Top (G) (21,1)         1:51,31
  • Olaf Groenbroek(10)         48,44
  • Elvira van Bolhuis(10)       51,54
  • Grietje Top  (G)(10)        1:05,43
      11 december, SneekCeesClementcross.nl, 10km:  Richard Aalders                   48,28
      4 december, Sneek, AVhorror winterloop, 8,9km:
  • Richard Aalders                 35,09
      26 november, Norg, Herfstcross, 9km:
  • Peter Pettinga                    36,03
  • Richard Aalders                  36,55
  • Janko Postma(G)                38,16
      20 november, Assen,Baggelhuizercross, 8km:
  • Richard Aalders                   36,15
      20 november, Nijmegen, Zevenheuvelenloop, 15km:
  • Jaap Kruiter                        1.20,43
  • Marrit de Groot                  1.34,49
      19 november, Havelte (Holtingerveld), Holtingerveldtrail 15km:
  • Fardau Moojen(G)                  1.32,53
      19 november, Scheemda, Sinterklaasloop, 10km:
  • Olaf Groenbroek                      47,33 (p.r.)
      13 november, Vries, VOV Run, 10km:
  • Richard Aalders                     38,45
      6 november, Ter Apel, Polderputtenbosloop, 10km:
  • Richard Aalders                     39,06
      6 november, Terschelling, berenloopterschelling, halve en hele marathon:
  • Eva Klat!! MARATHON     4:39,12(debuut)
  • Peter Pettinga (halve)        1:27,10 (2e plaats recreanten)
  • Ludo Abbink  (G) (halve)    1:43,38
  • Marieke Abbink  (G )          2:20,06
  • Annelies Baar (G)               2:20,06(debuut)
  • Elsbeth Slijkhuis (5km)         31,00
      5 november  Plantsoenloop, 1km,4km,8km:

 

  • Maaike Krijnen                      6,49(1km)(met dochter)
  • Marieke Blaak                      20,49(4km)
  • Elvira van Bolhuis                40,39(8km) 3e plaats 35+
  • Peter van der Zee                41,52(8km)
     

30 oktober, Delfzijl, 3 en 6 Zeemijlenloop, 5556km:

  • Peter Pettinga           21,11 (1e plaats bedrijven)
  • Kees Kuipers(G)        24,48
  • Joke Ellens              1:04,30 p.r. (6 zeemijlen)
     

29 oktober, Rolde, Runforestrun, 14km (trail) 

  • Fardau Moojen(G)  1:19,19
  • Ingrid Haijer           1:34,16
     

19 oktober, Groningen, Eeldermade marathon, 22,2km!: 

  • Eva Klat                   2:16,22
  • Laura Hoogeveen  2:16,22(debuut)
     

16 oktober, Amsterdam, Amsterdammarathon, 42,2km: 

  • Kees Kuipers         3:51,31
     

15 oktober, Lengerich (D), Teutolauf, 28,5 km: 

  • Peter Pettinga       2:12,40
     
  • 9 oktober 2016, 4 mijl van Groningen:
  •  Willekeurige volgorde: 2016   2015 2014 2013
    Rene Top 29,00   27,33 29,18  
    Kees de Bruin 30,20   28,01 32,58  
    Jaap Kruiter 29,41   29,14    
    Margreet Kammenga 34,53   34,48 34,50 36,36
    Grietje Top 37,28 p.r. 37,40 39,17 41,06
    Henry Schrijver 37,47 p.r. 41,24   38,03
    Marieke Blaak (met dochter) 42,04   46,43    
    Marrit de Groot 36,09  p.r.      
    Robert Driessens 38,25        
    Oane Smit ( met dochter) 45,00        
    Matthijs Andreae 28,34        
    Peter van der Zee 31,17        
    Kees Kuipers (met dochter) 34,06        
    Linda Sikkie Star 38,36        
    Justine Pen 36,29        
    Peter Pettinga 24,03     23,15  
    Ook gezien:          
    Annemiek Hazenberg(met zoon) 37,45        
    Petra Gerbens 44,46   38,02    
    Dianne Bekkers 40,49        
    Ricardo Kaisam 30,35   29,27 29,57  
     
  • 2 oktober, Drachten, Evink Run, 10km
  • Richard Aalders         38,39
     
  • Olaf Groenbroek        22,36 p.r.
     
  • 24 september, Marum, MaRun, 10km:
  • Richard Aalders         39,21 (1e overall)
     
  • Rene Top (G)          1:55,52
     
  • Peter Pettinga          38,37
  • Richard Aalders        39,03
  • (aangevuld met Hein Tjoelker en Dorus Wolthekker)
  • Eindtijd 2:42,45, 1e prijs categorie teams
     
  • Elvira van Bolhuis 2:11,15
     
  • 17 september, Zuidhorn, Zuidhorun, 10km:
  •  

 

 

  • Peter Pettinga         38,45
  • Richard Aalders       39,31
  • Kees Kuipers(G)      42,05
  • Rene Top(G)            48,09
  • Fardau Moojen       1:00,16
  • Olaf Groenbroek    22,49
  • Peter Baarda(G)    25,12
  • Janko Postma (abandon, niet fit)
     
  • Richard Aalders     19,37(1e overall)
     

11 september, Dalen, Alberteisingloop, 10km:

  • Richard Aalders     39,20 (2e plaats H40+)
     

11 september, Burgum, Burgumrun, 5km:

  • Frouwke Breman   27,28
     

5 september, Ten Boer, minimarathon (10,25 en 5,35km)

  • Olaf Groenbroek    24,28
  • Richard Aalders     40,25
     

4 september, 1/8 triathlon, Reitdiephaven, 500m zwemmen,20km fietsen,5km hardlopen(try out)

     

4 september, Weidum, Rokeloop, 10km: 

  • Richard Aalders      39,11
     

28-8-2016, Groningen, Bommenberenloop

  • 10km:
  • Jaap Kruiter            54,51
  • Robert Driessen  1:10,44
  • Henry Schrijver   1:11,10
  • 21,1km:
  • Eva Klat               2:04,51 p.r.
     

28-8-2016, Heerenveen, Feanrun, 4mijl

  • Richard Aalders     24,13
     

17-08-2016, Staphorst, 4 mijl vanStaphorst

  • Richard Aalders     23,46 p.r.
     

14-08-2016, Vlieland, Stortemelk halve marathon

  • Linda Star            2:19,52
     

12-08-2016, Zevenhuizen, 7vanZevenhuizen

  • Richard Aalders     26,27 (1e plaats m 45+)
  • Peter Pettinga       26,56 (1e plaats m 35+)
  • Kees Kuipers         29,02
     

10-08-2016, Leeuwarden, Groene Ster avondloop, 5km

  • Richard Aalders    18,32 p.r. (3e plaats overall)
     

30-07-2016, Ulrum, halve marathon Lauwersoog-Ulrum

  • Peter Pettinga    1:29,49
  • Janko Postma     1:36,08
  • Richard Aalders  1:38,16
  • Kees Kuipers       1:38,54
  • Ingrid Hayer        2:30,49
     

09-07-2016, Uithuizen, Oethoesterloop, 10km:

  • Aleida Groothoff    49,44(weer eens in de uitslagen gezien!)
     

04-07-2016, Onstwedde, Onstwedderomloop,10km:

  • Richard Aalders     38,41

 

   

01-07-2016, Baflo, Bafloop, 10km:

(parcours bleek 250 m te lang)

  • Richard Aalders     38,59 (3e 40+)
  • Janko Postma         41,03
  • Kees Kuipers          42,56 
      26-06-2016, Roden, Run van Roden, kwart marathon: Richard Aalders          44,28
     

26-06-2016, Groningen, ReitdiephavenRun,

3 en 6 zeemijlen

3 zeemijlen        
Olaf Groenbroek   25,45 p.r. -0,37
René Groeneveld   26,31 p.r.  
Kees de Brun   26,57 p.r. 1e 50+
Oane Smit   27,23 p.r.  
Els van den Broek   28,28 p.r. -0,45
Annemiek Hazenberg   30,09 p.r.  
Frouwke Breman   30,48 p.r. 1e 60+
Akke Slagter-vd Veen   34,31 p.r. -0,33
Grietje vd veen   34,31 p.r. -0,13
Harma Staal   34,55 p.r. 3e 60+
Sylvia Kloppenburg   36,51 p.r.  
6 zeemijlen        
Richard Aalders   42,20 p.r. 2e 40+
Janko Postma   45,29 p.r.  
Kees Kuipers   47,17 p.r.  
Elvira van Bolhuis   56,11 p.r. (snelste Reitdiepster)
Yvonne Siertsema   1.03,36 p.r. 6,40!!
Marije Sagel-Dalebout   1.03,56 p.r.  
Rene Top   1.04,24 p.r.  
Margreet Kammenga   1.04,37 p.r.  
Ingrid Hayer   1.04,38 p.r.  
Henry Schrijver   1.07,11 p.r.  
      25-6-2016, Appingedam, Stadsloop, 10km: Eva Klat                      54,09 p.r.
      19-6-16, Drachten, 8vandrachten, 8km: Richard Aalders           29,52 p.r.(1e plaats recreanten 40+)
      18-6-16, Assen, TT-run , 13,2km:  Jaap Kruiter                1.09,15 p.r.
      12-6-2016, Groningen, Ladiesrun, 2,5km: Akke Slagter(G)          16,59 (met dochter)
      12-6-2016, Groningen, Run4Educaided, 10km: Ingrid Thomas Hayer   57,01
      11-6-2016, Grolloo, Omloop Grolloo, 10km: Richard Aalders           38,33
     

9-6-2016, Harkstede, Bekkemarun 10km:

Als team 2e plaats bij de loopgroepenloop!!

Janko Postma(G)         40,45 p.r.
Jaap Kruiter                47,50
Elvira van Bolhuis        49,49
Linda Star                   58,49
      8 juni, Middelstum, 5km: Olaf Groenbroek          22,39 p.r.
      5 juni, Emmen, Caveman Challenge, 6,66km: Henry Schrijver
      5 juni, Assen, Asserstadsloop, 10km: Richard Aalders          38,14 (3e plaats 45+)
      4 juni, Raerd, SLACHTEMARATHON, 42,2km: Peter Pettinga         3:43,41(pacer 3:45,00)
Kees Kuipers           3:59,35
Ludo Abbink            4:18,52
      3 juni, Groningen, Thewalktrough, ca 7km: Rene Top
Grietje Top
Laura Hoogeveen
      1 juni,Wijnjewoude, ODV Bosloop, 16,1km: Richard Aalders      1:08,30
      29 mei, Veendam, Parkstadloop, 10km: Richard Aalders         38,39
      22 mei,Emmen, Rietplasloop 10km: Richard Aalders         39,04 (2e plaats 35+)
      22 mei, Leeuwarden, loopleeuwarden, 10 en 21,1km:

Rene Top               1.39,15 p.r.

Ludo Abbink           1.47,45

Akke Slagter (10km) 1.00,48 p.r.

Grietje Top (10km) 1.01,45 p.r.

      20 mei, Groningen, Nacht van Groningen, 5 en 10km: Peter van der Zee        24,26
Marije Sagel-Dalebout 26,17 p.r.
Henry Schrijver           28,23 p.r.
Jaap Kruiter                47,49 p.r.
Robert Driesens          58,49 p.r.
      16 mei, Frederiksoord, Kolonieloop.nl, 10km: Richard Aalders          41,29
      14 mei, Stedum, Stedumeromloop, 10km: Elvira van Bolhuis       48,24
      5 mei, Borger, Hunebedloop, 10km: Richard Aalders          40,32 (op de weg terug)
     

27 april, Oldehove, Oranjerun 16,1km:

(3e wedstrijd loop-circuit.nl)

Peter Pettinga         1:05,42

Kees Kuipers(G)      1:09,48

      23 april Groningen, Walk for Life, 6,4km: Robert Driessens        37,08 p.r.?
Henry Schrijver          37,28 p.r.
      22 april Kollum, Kollumerkatloop, 13,8 km: Kees Kuipers              58,16
      16 april, Bedum. Bedumer(cross)bosloop 10km: Peter Pettinga            38,59
Kees Kuipers              41,27
Elvira van Bolhuis       49,08
     

9 april, Siddeburen, Natuurloopsiddeburen 16,1km:

(2e wedstrijd (loop-circuit.nl):

Peter Pettinga         1:05,02

Kees Kuipers          1:10,59

      3 april, Groningen, Urbantrail-Groningen,ca 10km: Linda Star
Marije Sagel
Kees de Bruin
Peter van der Zee
Jaap Kruiter
Gert Jan Komduur
Rene Top(G)
Grietje Top(G)
Henk Timmerman(G)
Annelies Meijer (G)
Marieke Abbink
Sylvia Wierstra
Ingrid Hayer
Robert Driesen
     

2 april, Grootegast LEGiO-Run, 10km:

(1e wedstrijd loop-circuit.nl)

Peter Pettinga            38,06
Roelof de Groot          41,36 p.r.
Janko Postma            41,54 p.r.
Kees Kuipers             42,29
Olaf Groenbroek        48,09 p.r.
Henk Timmerman      53,16 p.r.
Annemiek Hazenberg 54,04
Joke Ellens                56,27 p.r.
      28 maart, Stadskanaal, klaptotklaploop, 10km: Jaap Kruiter 48,43 p.r.
     

19 maart, Schiermonnikoog,

Monnikenloop, 5/10km/10 mijl:

Rene Top (10mijl) 1.24,35 (16,1km)
Annemiek Hazenberg 55,35 (4e plaats 35+,10km)
Robert Driesens 1.03,46 p.r.
Grietje Top 1.09,07
Tjeerd Hazenberg 29,08 (2e plaats 40+, 5km)
      19 maart, Ameland, Vuurtorentrail, 18km: Peter Pettinga 1.23,04 (3e plaats 35+)
      12 maart, Haren, Halve Marathon van Haren, 21,1km: Kees de Bruin 1.49.14 p.r
Eva Klat 2.07,16 p.r
Margreet Kammenga 2.09.34 p.r
Ingrid Haijer 2.10,46 p.r
Sylvia Wierstra 2.12.42 p.r
      14 februari, Schoorl, GroetuitSchoorl,30km: Peter Pettinga 2.09.31
Rene Top 2.56.23 debuut
Kees Kuipers 2.56.24
Marieke Abbink 2.59.37 debuut
Ludo Abbink 2.59.38
      6 februari, Norg, Crossduathlon: Elvira van Bolhuis 1:54,47 (6 lopen/19,5 fietsen/6lopen)
      31 januari, Eelderwolde, De Groene 4 mijl Kees Kuipers 27,57
Jaap Kruiter 32,16
Olaf Groenbroek 32,25
Henry Schrijver 37,57
Robert Driesens 40,47
Ingrid Hayer 42,04
Sylvia Wiersra 42,03
      2 januari, De Wilp, Nieuwjaarsloop, 21,1km en 10km: Marieke Abbink (21,1) 1.57,25
Ludo Abbink (21,1) 1.57,25
Kees Kuipers(10) 42,13

Uitslagen 2015

31 december, Gorredijk,Oliebollenloop, 10km    
Peter Pettinga   38,54      
Annemiek Hazenberg   52,48      
27 december, Blijham, Oudejaarsloop, 21,1km:    
Peter Pettinga (als haas) 1.44,09      
20 december, Groningen, Kerstloop, 4km:      
Aafke Nauta recreatief      
Esther Roorda recreatief      
19 december, Peize, Decemberloop,10km:      
Linda Hendriks   1.02,33      
12 december, Ameland AdventureRun, 10km:    
Olaf Groenbroek   49,57      
Linda Star     59,45      
28 november, Norg, Herfstcross, 8,75km:      
Peter Pettinga   36,11(p.r. 3e eindklassement circuit)
Annemiek Hazenberg   51,02(p.r.)    
8 november, Terschelling, Berenloop, 21,1km:    
Peter Pettinga   1.25,42      
Ludo Abbink   1.39,59      
Tjeerd Hazenberg(G)   2.02,47 (debuut)    
7 november, Terschelling, Kleintje Berenloop, 10km:    
Annemiek Hazenberg   53,11      
25 oktober, Delfzijl, Zeemijlenloop, 3 en 6 zeemijlen:    
Olaf Groenbroek (3)   25,33      
Joke Ellens (G), (6)   1.06,20      
17 oktober, Appingedam, Ekensteinloop, 5km:    
Olaf Groenbroek   23,19      
Lengerich(d), 20. Teutoburger Waldlauf, 28,5km:    
Peter Pettinga(200e wedstrijd) 2.24,09      

11-10-2015, Groningen, 4 mijl:

  2015   2014 2013

Rene Top (G)

(zoon Martijn 27,01)

27,33 p.r. 29,18  
Kees de Bruin 28,01   32,58  
Jaap Kruiter 29,14 p.r. 31,36  
Ricardo Kaisam 29,27 p.r. 29,57  
Diony Kentie 29,40 p.r.    
Laura Hoogeveen 31,48   31,32 31,10
Marjon Wester 32,35 p.r. 33,42 37,07
Eva Klat 33,39 p.r.?  34,09 33,51
Frouwke Breman 34,28 p.r. 36,01  
Marije Sagel 34,32     41,01
Margreet Kammenga 34,48 p.r. 34,50 36,36
Yvonne Siertsema 34,49 p.r.     
Joke Ellens (G) 36,57 p.r.    
Jenny Blaauwbroek 37,32   35,31 38,09
Akke Slagter (G) 37,40 p.r. 40,47  
Grietje Top (G) 37,40 p.r. 39,17 41,06
Linda Hendriks 37,46 p.r. 40,09 39,46
Marlie Calandra 37,51 p.r. 40,49  
Petra Gerbens (G) 38,02 p.r.    
Aafke Nauta (G) 38,05 debuut  
Esther Roorda (G) 38,59 debuut  
Henry Schrijver 41,24     38,03
Sylvia Wierstra 41,30      
Sylvia Kloppenburg (G) 41,51 p.r.   43,47
Marieke Blaak (met dochter) 46,43      

04-10-15, Grijpskerk, Grijpsrun, 4 of 6 km:

  • Annemiek Hazenberg    31,02  
  • Grietje Top (4km)             nnb
  • Akke Slagter (4km)           nnb
  • Rene Top                          nnb
  • Annelies Baar                  nnb
  • Marieke Abbink              nnb
  • Petra Gerbens                 nnb
  • Lydia Foekens                 nnb
  • Aafke Nauta                    nnb
  • 27-09-2015,Zoetermeer, Geuzenloop 10km:
  •         Marije Sagel-Dalebout       54,55

26-09-2015, Pieterzijl,4,2 mijl van Pieterzijl:

  •         Aleida Groothoff                 31,13(3e plaats)
  •         Annemiek Hazenberg(G)   37,06 (p.r.)
  •         Margreet Kammenga        37,34
  •         Annelies Baar(G)                38,57 (wedstrijd debuut!)
  •         Aafke Nauta(G)                  39,14
  •        Grietje Top(G)                     39,42
  •        Akke Slagter(G)                   41,19
  •        Lydia Foekens(G)               41,54
  •        Lisette Riemersma            42,24

20-09-2015, Amsterdam, Damtotdamloop,16,1km:

        Cathelijne Kramer            1:46,24

        Laura Hoogeveen.            1:28,14

19-09-2015, Zuidhorn, Hummel ZUIDHORuN, 15km:

        Peter Pettinga (15)               1:01,20

        Aleida Groothoff (15)           1:13,09

  •         Rene Top(10)                           47,20
  •         Annemiek Hazenberg(10)      55,05!! (debuut)
  •         Linda Hendriks(10)              1:03,25
  •         Olaf Groenbroek (5)               22,54
  •         Grietje Top (5)                         30,08
  • 13-9-2015, Burgum, Burgumrun 13-9-2015, 10km:

Frouwke Breman                   57,10 (p.r.)

5-9-2015, Borkum, Borkumer Meilenlauf, 21,1km:

Aleida Groothoff                1:53,47 (2e, 40+)

30-8-2015, Bommenberendloop:

Olaf Groenbroek (4 mijl)      30,52 (4e, 35+)

Robert Driesens (4mijl)        40,41

Jaap Kruiter (10km)              52,29

Ingrid Hayer(10km)           1:01,06

Sylvia Wierstra (10km)      1:04,37

Peter Pettinga (21,1km)    1:25,51(2e M35+)

Catrinus Bouma (21,1km) 1:55,45

23-8-2015, Klazienaveen,ca 10,6km:

Jan van der Bijl                      51,37

15-8-2015, Uithuizen, Oethoesterloop, 10 km:

Aleida Groothoff.                 49,29 (3e plaats V40+)

7-8-2015, Zevenhuizen, 7van7huizen,7km:

Peter Pettinga                     26,20 (3e plaats M35-45)

Marieke Abbink(G)             35,19

Lydia Foekens(G)               42,17 (p.r.)

1-8-2015, Lauwersoog, Halve marathon Lauwersoog-Ulrum,21,1km:

Peter Pettinga            1:25,59 (3e plaats M40+)

Aleida Groothoff       1:49,41

Marieke Abbink (G)   2:16,30

Lydia Foekens (G)      2:16,30 p.r.

24-7-15, Haren (Duitsland) City Lauf Haren, 10km:

Aleida Groothoff          48,07 (3e plaats V45+)

22-7-2015, Ameland, Boomhiemke Run, 5km:

Aafke Nauta (G)           28,15

Esther Roorda (G)       28,55

28-6-2015, Groningen,ReitdiephavenRun 3 en 6 zeemijlen:

3 zeemijlen:

Olaf Groenboek 26,22
Martin de Jonge 27,38
Marion Wester 
29.05
Els vd Broek-Visser 29,13
Marije Sagel-Dalebout 30,50
Remco van Vliet 32,22
Marlie Calandra 33,19
Grietje Top 34,43
Akke Slagter 35,04
Margreet Kammenga 36,07
Lisette Riemersma 36,08
Sylvia Wierstra 36,19

 6 zeemijlen:

Kees de Bruin 51,08  
Floris Merison 52,13  
Matthijs Andreae 52,40  
Aleida Groothoff  
53.47 1e dame
Ricardo Kaisam 53,22  
Gertjan Komduur 1.00.18  
Catrinus Bouma 1.06.28  
Yvonne Siertsema 1.10.16  
Linda Hendriks 1.13.40  

 

27-6-2015, Appingedam, Stadsloop, 5km en 10km:

Peter Pettinga                18,03 (1e plaats bedrijvenloop)

Joke Ellens (10km)      1:03,00 (p.r. debuut)

20-6-2015, Assen, TT Run, 8,8km:

Martijn Top (G'kerk)      39,04

Rene Top (G'kerk)         39,49

Akke Slagter (G'kerk)    56,22

Grietje Top G'kerk)       56,22

20-6-2015, Sneek, Rond Sneek en meer, 21,1km:

Sylvia Wierstra         2:33,15 (p.r. debuut)

20-6-2015, Opeinde,Leijenloop 21,1km:

Aleida Groothoff     1:46,56 (3e plaats)

13-6-2015, Roden, Run van Roden, 21,1km:

Aleida Groothoff            1:53,45 (op de weg terug!)

11-6-2015, Harkstede, Bekkemarun 10km:

Peter Pettinga                    38,39 (1e plaats overall)

Ricardo Kaisam                  48,38

Peter van der Zee              53,13

Margreet Kammenga        57,56

(Als team een 3e plaats !)

7-6-2015, Groningen, ladiesrun, 5km:

Grietje Top                           30,23

Akke Slagter                         30,47

7-6-2015, Leeuwarden, loopLeeuwarden, 21,1km:

Rene Top(G'kerk)             1:43,41

6-6-2015, Lelystad, zeebodemloop, 21,1km:

Ingrid Hayer                     2:14,28(p.r.)

6-6-2015, Grolloo, 10km:

Peter Pettinga                     38,10

14-5-2015, Groningen, Nacht van Groningen:

Kees de Bruin, 21,1 km.  1:49,51(p.r.)

Matthijs Andreae 10km     46,41

Ricardo Kaisam                  47,49

Marije Sagel                       51,51(p.r.)

Marjon Wester                   51,54(p.r.)

9-5-2015, Stedum, Steemer omloop, 5km:

Olaf Groenbroek                23,33

27-4-2015, Oldehove, Oranjerun, 10 mijl:

Peter Pettinga                 1:03,08

Aleida Groothoff             1:22,29

19-4-2015, Hoogveen, Cascaderun, 10 mijl:

Peter van der Zee           1:26:01

5km:

Aleida Groothoff               24,01

10km:

Margreet Kammenga
57,47
Ingrid Thomas Hayer
58,41
Sylvia Wierstra
58,41
16,1  km (10 mijl)  
Peter van der Zee
01:28:47

28-3-2015, Groningen,Astrearun, 10 en 21,1km:

Olaf Groenbroek (10)       49,15

Peter Pettinga (21.1)    1:25,02

21 maart 2015,Leek, leeksterlenteloop, 21,1km:

Peter van der Zee   1:56,21

8 maart 2015, Den Haag CPC,21,1km:

Aleida Groothoff     1:50;49

7 maart 2015, Haren 12,3km en 21,1km:

12,3 km:

Marije Sagel-Dalebout   1:08:09

Marlie Calandra             1:14:08

Ingrid Thomas Hayer     1:14:08

Margreet Kammenga     1:14:08

21,1km:

Peter Pettinga                1:26,40

Peter van der Zee          2:00,16

 

8 februari 2015, Schoorl, GroetuitSchoorl 10 en 30km:

Sylvia Wierstra (10) 01:05.45
Peter Pettinga (30) 02:08.03

31 januari 2015, Heerenveen, Feanstercross, 11,5km:

Jan van der Bijl 01:00.00

Uitslagen 2014

27 december 2014, Blijham Oudejaarsloop, 21,1km:

Peter Pettinga 1,29,53

13 december 2014, Ameland Adventurerun 10 en 21,1km:

Olaf Groenbroek (10) 52,41
Gerben Smit (21,1) 1:50.39

Abijloop, Aduard, 13,3km:

Peter Pettinga 53,16

29 november 2014, Norg, ca 5,65km cross:

Olaf Groenbroek 30,01

1 november, Plantsoenloop, 8km:

Jan van der Bijl 36,41
Marieke Blaak 38,43 (1e dame recreanten 35+)!!
Annelies Jorritsma 45,59

18 oktober, Zuidlaren, 10 km:

Aleida Groothoff 46,15 (3eplaats 45+)
Eva Klat 55,42

12 oktober, 4 mijl van Groningen:

  2013 2014
Jan vd Bijl 29,29 27,55
Floris Merrison   27,58
Matthijs Andreae 27,53 28,38
Gerben Smit   28,45
Ricardo Kaisam   29,57
Marieke Blaak   30,02
Olaf Groenbroek   30,47
Laura Hoogeveen 32,10 31,32
Gea Paas 32,05 32,13
Linda Star 34,19 33,14
Marjon Wester 37,07 33,42
Eva Klat 33,51 34,09
Margreet Riemersma 36,36 34,50
Herbert Colmer 33,06 35,10
Frouwke Breman   36,01
Ingrid Hayer 37,54 37,45
Linda Pelster 46,41 38,29
Linda Hendriks   40,09
Sandra Velda 44,34 42,00
Ilona Velda 53,00 50,21
Trainers:    
Peter Pettinga   23,16
Jenny Blaauwbroek 38,09 35,31

 

4 oktober,Uithuizermeeden

Aleida Groothoff (10km) 46,15
Olaf Groenbroek (5km) 23,04

27 september, Thaisner Dorpsrun

Marieke Blaak (10km) 49,22 (2e plaats)

20 september 2014 Zuidhorun, 10/15km:

Linda Hendriks 10 kilometer 1.03,30
Peter Pettinga 15 kilometer 58,17 (1e plaats 40+ heren)
Aleida Groothoff 15 kilometer 1.11,51 (2e plaats 40+ dames)
Linda Star 15 kilometer  1.31,15

23 augustus, 1/4 triatlon

Barbara Smeets, 1km zwemmen, 40km fietsen,10km lopen 3u,39 min!!

 

29 juni 2014 Reitdieprun, 2e editie 

   
Matthijs Andreae (10km) 46,34
Gerben Smit (10km)  48,38
Marjon Wester (10km)              52,32
Herbert Colmer (10km) 53,47
Marleen de Jonge (10km) 54,20
Linda Rutkens (10km) 54,20
Margreet Riemersma (10km) 55,38
Ingrid Hayer (10 km) 57,13
Sylvia Wierstra (10km)  57,13
Linda Hendriks (10km) 1.01,06
Barbara Smeets (6km)         38,48
Sandra Velda (4km)              25,29
Saskia Bargerbos (4km)       28,37

 

21 juni 2014, TT Run

 Matthijs Andreae(13,6km) 1:06,09

 

12 juni 2014, Bekkemarun,Harkstede

Peter Pettinga (5km).   17,56

Marieke Blaak (10km)   50,43

 

11 juni, Hyppolytusrun,Middelstum

Olaf Groenbroek (5km) 23:27

8 juni Ladies Run, 10 km.

            Marleen de Jonge      56,13

           Linda Rutkens           56,14        

          Sylvia Wierstra        1:01,05

          Ingrid Hayer           1:04,05

29 mei, Nacht van Groningen 

         Matthijs Andreae     45,39

        Olaf Groenbroek      49,02

        Marjon Wester         54,05

         Peter Pettinga(5km) 18,10

13 april 2014 Marathon Rotterdam

 Peter Pettinga  3:10,47

29 maart 2014 Astrea Run 

Uitslag 10 kilometer:
Peter Pettinga    38:36
Herbert Colmer 53:25